web analytics

imposter’ın kaçmasına yardım edin

imposter’ın Kaçmasına Yardım Edin Oyunu Oyna

Among us imposter’in kaçmasına yardom edin oyunu, bulmaca öğelerine sahip yepyeni bir platform-macera oyunudur, çünkü aramızdaki oyunlardan sahtekarla kaçmak sadece koşmak ve zıplamak değil, aynı zamanda bunu doğru şekilde yapmak anlamına gelir, aksi takdirde takılıp kalırsınız, yakalanırsınız ve uzay gemisinden atıldı.

Imposter Escape’e çevrimiçi yardım edin!

Hareket etmek için WASD veya OK tuşlarını kullanın ve boşluk tuşuna basarak zıplayın. Her seviyenin sonunda diğerine ışınlanmak için portala ulaşın, ne kadar zor olurlarsa olsunlar elli seviyenin hepsini geçene kadar yapın ve her biri için 3/3 yıldız almak için hepsini topladığınızdan emin olun. yol boyunca paralar.

Yolunuza çıkan dikenlerden, diğer her türlü tuzak ve tehlikelerden kaçının ve platformlar arasına ve uçuruma düşmeyin, çünkü tüm bunlar seviyenizi kaybetmenize neden olur ve sizi hepsini başlatmaya zorlar. yeniden sıfırdan.

Bu, oyunun temel önermesidir, bu yüzden artık onu ve oynanışını biliyorsunuz, eğlenceye başlamaya hazır olmalısınız, bundan sonra sizi web sitemizde daha fazla görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.