Araba Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Araba oyunları, çeşitli arabaların direksiyonuna geçerek araba oyunu oynamak için sabırsızlanan tüm çocukların ilgisini çekecektir. Tek ihtiyacınız olan bilgisayarınız, tabletiniz veya cep telefonunuz ve bizim en havalı araba oyunlarımız. Arabanızı hızlandırmak, frenlemek ve kontrol etmek için klavyeyi kullanın. Tüm oyunların farklı görevleri, misyonları ve anlamları vardır. Bu yüzden oynaması çok eğlenceli! Her oyuncu, yaşı ne olursa olsun, zevkine ve karmaşıklığına göre arabaları seçebilecek.

Burada, daha yaşlı ve daha deneyimli oyuncular için uygun, iyi 3D grafiklere ve hızlı arabalara sahip oyunlar bulacaksınız. Ayrıca arazide korkusuzca sürmeniz gereken cipli ve kamyonlu oyunlar da vardır. Daha ileri gitmek ve sadece sürüş yeteneğinizi değil, aynı zamanda zekanızı da göstermek için bilmeceleri çözmeniz gereken arabalarla mantık oyunlarına özellikle dikkat edilir. Ayrıca şehirde sanal sürüş pratiği yapabilir, park etmeyi öğrenebilir, çeşitli numaralar yapabilir ve hatta drift yapabilirsiniz. Zor seviyeleri geçin ve sürüş ve engellerin üstesinden gelme konusunda profesyonelliğinizi gösterin. Süper arabaları özel pistlerde sürün, inanılmaz hız geliştirin ve en ünlü yarışçılarla gerçek yarışmalara katılın, arabalarınızı geliştirmek için ödüller ve para kazanın. Kariyer basamaklarını tırmanın ve en güçlü ve pahalı arabaları satın alın. Bütün bunlar araba oyunlarının heyecanlı dünyasında seni bekliyor! Araba Oyunları kral oyun skor sitemiz her zaman ücretsiz kalacaktır.

Çevrimiçi oyunların en popüler kategorilerinden biri ücretsiz araba oyunlarıdır. Yarışlarda yarışabilir, arabaları tamir edebilir ve beceri puanları kazanmak için farklı şeyler yapabilirsiniz. Oynamak için araba oyunları özellikle erkekler arasında popülerdir. Hangi oyunlar diğerlerinden daha fazla oynanır? Bazı oyun türleri daha popülerdir ve daha çok oynanır.

En çok dikkat çeken bir numaralı makine oyunları kategorisi araba sürme veya yarış oyunlarıdır. Spor araba sürme becerilerinizi test eder ve insanların sevdiği bir oyundur. Köşelerde manevra yapmak, özellikle klavye ve fare ile oynamak o kadar kolay değil.

Sürücüler için bitişik aktiviteler

Bir arabanız olduğunda, aşağıdakiler gibi diğer faaliyet alanlarını bilmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir:

  • araba yıkama – araba kirli olduğunda ve hem içeride hem de dışarıda yıkanması gerektiğinde;
  • mekanik atölyeleri – kaputun altında tamir etmemiz gereken bir kusur veya arabanın değiştirmemiz gereken belirli parçaları olduğunda;
  • araba boyaları – araba bir kazaya karıştığında ve gövdenin bazı kısımlarını veya kanatçık, tekerlek, ön tampon, bagaj, kaput gibi belirli elemanların boyasını değiştirmeniz gerektiğinde,
  • sigorta ofisleri – halka açık yollarda ve hatta otoyollarda araç kullanmak istediğinizde sigorta zorunludur, bu nedenle %100 sigortalı olmak istediğinizde bir motor üçüncü şahıs sorumluluk sigortası ve hatta bir CASCO düşünmeniz gerekecek.

Çevrimiçi en önemli araba oyunları nelerdir?

● Dragon Island Yarışı
● Madalin Cars Çok Oyunculu
● Los Angeles Stories 3
● Cars 2 World Grand Prix
● Redline Rumble
● Yıldırım Hızı
● Grand Nitro Force

Bir arabanın en önemli parçaları şunlardır:
  1. motor: Bir elin en önemli kısmı, çünkü arabanın gücünü sağlar, motor ne kadar büyükse, ne kadar çok beygir olursa, araba o kadar hızlı gider, daha yüksek hızda.
  2. tekerlekler: tekerlekler önemlidir çünkü otoyolda veya yolda tutuş sağlarlar ancak lastik denilince akla kış ve yaz olmak üzere iki mevsim olabileceğini de unutmamak gerekir.
  3. şanzıman: bu mekanizma motordan gelen gücün tekerleklere iletilmesini sağlar, bu mekanizma yüksek mekanik basınca maruz kaldığı için çok önemlidir.
  4. araba gövdesi: Bir arabanın çoğunu temsil eder, burada teknik modüllerin üzerine yerleştirilen ve bu aracın tasarımını veren metal gövdeden bahsediyoruz.

Arabalar söz konusu olduğunda, çoğu oyunda bulacağınız birkaç farklı tür vardır. Spor arabalar kesinlikle en popüler olanlardır. SUV’ler veya 4×4’ler, lüks arabalar ve limuzinler çoğunlukla tercih ediliyor. Arabalarınızı yarıştırıp garaja girip tamir edebileceğiniz, boyayabileceğiniz ve satabileceğiniz oyunlar da çılgınca popüler.

Şehrin sokaklarında ilerlerken, arabanız diğer arabalardan, virajlardan dönüşlerden ve park etme nedeniyle darbeler ve hasar alır. Sonunda, neredeyse parçalanacağı için tamir etmeniz gerekiyor. Yarışa geri dönmeden önce kırık tamponlar, çökük kaputlar ve patlak lastiklerin sıklıkla değiştirilmesi gerekir. Yarışları kazanarak para kazanırsınız ve kazandığınız parayı arabanızı tamir etmek için kullanmak zorunda kalırsınız.

Sürüş veya yarış oyunlarının yanında, engelli parkurlar ve park etme oyunları, beceri geliştirmede bir sonraki aşamadır. Arabanızı bir dizi ok takip ederek bir park yerinde sürmenizi ve çizgiler arasında mükemmel bir boşluk bırakmanızı veya en az sayıda deneme yapmanızı gerektiren oyunlar, en azından söylemek zor olabilir. Başka bir arabaya çarparsan veya kaza yaparsan kaybedersin ve oyun yeniden başlar.

Otobüs oyunları, erkekler için büyük olan başka bir oyun çünkü hepsi o büyük sarı otobüsü sürmeyi hayal ediyor. Çocukları almak ve okula götürmek için garajdan okul otobüsüne binebilirsiniz. Bu, aşina oldukları bir şey çünkü bunu her sabah yapıyorlar.

Oyuncu, şehir sokaklarında araç kullanabilmenin yanı sıra, yolun kurallarına uymalı ve yasalara uymalıdır. Polis yasayı uygular ve hız yapmaktan, kazaya neden olmaktan veya herhangi bir sayıda ihlalden dolayı kenara çekilirsiniz. Cezanız bir bilet, para cezası veya hapistir. Bir görev yapıyorsanız ve yasayı çiğnerseniz, başarısız olursunuz ve baştan başlamanız gerekir.

Araba yarışı simülatörleri, oynaması en eğlenceli oyunlardan bazılarıdır. Skorunuzu yenmek veya daha fazla puan kazanmak için arkadaşlarınıza oynayabilir ve meydan okuyabilirsiniz. Araba Oyunlarımıza göz atın ve oynamanın ne kadar eğlenceli olduğunu görün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin