web analytics

anne nicole

Anne nicole Oyunu Oyna

Anne olmak oldukça zor olabilir, hatta yeni doğmuş bir çocuğu olan Mami Nicole olduğunuzda ve evin her yerinde yapılması gereken birçok sorumluluk varsa ve kendini bunalmış hissettiği için bu yeni oyunu oynamaya davetlisiniz. Bu karakterle yapman gereken bir sürü görevin olduğu, ama aynı zamanda tonlarca eğlencenin olduğu friv zaman yönetimi oyunu, garantili!

Bu yeni çevrimiçi bebek bakım oyununda Mami Nicole’a yardım edin!

Ekranın alt kısmında, ilerlemenizin durumunu ve daha iyi yapılması gerekenleri gösterecekleri için, büyük özen göstermeniz gereken çeşitli sayaçları görebilirsiniz. Bebeğin Mutluluk Ölçerini yüksek tutun çünkü sıfıra ulaşırsa oyunu kaybedersiniz. Ayrıca Yorulma Ölçer’e sandalyeye yaslanarak dikkat edin, çünkü sıfıra ulaşırsa enerjiniz biter ve kaybedersiniz. Açlık Ölçer’i yönetmek için yemeye devam edin , çünkü enerji olmadan yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Yemek yap, bebeğe onu mutlu edecek oyuncaklar ver, telefonu uyandırmasın diye hızlı cevap ver, bebeğin beslenmesi için sütü ısıt, kirlendiğinde altını değiştir ve çamaşıra koy ve cevap ver. kapı çaldığında, hızla.

Bunlar, bir anne olarak burada yapacağınız şeylerden sadece birkaçı, ancak bunu mükemmel bir şekilde halledeceğinizden, harika zamanlar geçireceğinizden eminiz ve sizi daha fazla görmeyi umuyoruz, paylaşacak harika yeni oyunlarımız asla bitmiyor. seninle!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.