web analytics

dr panda kreş

Dr Panda Kreş Oyunu Oyna

Dr Panda Kreş oyunu oyna. Burada Dr. Panda serisinden yeni bir oyunumuz var. Ebeveynler, çocuklarının ebeveynleri olmadan bile kendilerini iyi hissettikleri bir gün düzenlemelerine yardımcı olun. Onlara sürpriz bir parti ya da ne istersen yap.

Hayvanların ebeveynlerinin bir gün dinlenmelerine yardımcı olun. Onlarla eğlenmeniz için çocuklarını size bırakacaklar. Onlar için sürpriz bir parti düzenleyin ve ebeveynlerini özlememeleri için kendilerini iyi hissetmelerini sağlayın. Ebeveynler çocuklarını ilk odaya bırakmak için gelecekler. Onları düzgün bir şekilde alın ve ardından birbirlerini daha iyi tanımak için 5’inin birlikte oynamasını sağlayın. Daha sonra evin ikinci odasında onlara yemek sunun ve en sevdiklerini pişirin.
Sonra birlikte oynamak için arka bahçeye gidin. Orada bir yüzme havuzu, kaydırak, istedikleri gibi oynayabilecekleri devasa bir çimenlik olacak. Bu kadar eğlenceden sonra uyumak işe yarayabilir, değil mi? Ebeveynleri onları eve götürmek için dönene kadar çocukları biraz uyusunlar.

Oyunu beğeneceğinizi umar ve çocuk bakımında size başarılar dileriz. Çok eğlen.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.