web analytics

bitkiler zombilere karşı 3

Bitkiler Zombilere Karşı 3 Oyunu Oyna

Plants vs. Zombies 3 nihayet web sitemizden birçok tür ve yetişkin için düştü, bir gerçek için bildiğimiz bu savunma oyunlarını oynamayı gerçekten sevdiğini, burada normal kuleler yerine çeşitli yeteneklere sahip bitkileri kullanacağınız sayısız zombiyi yenmek için kullanacaksınız. evinize saldırıyor ve onu ele geçirmek istiyor. Onları durdurabilir misin? Hadi bulalım!

Plants vs. Zombies 3: Daha fazla bitki, daha fazla zombi, daha eğlenceli!

Başlangıç ​​olarak seçebileceğiniz sadece iki bitkiniz var, biri 50, diğeri 100 yapraklı ve onları bahçenin diğer ucuna ekerek zombileri karşılamanız gerekiyor. ulaşmaktan çünkü o kadar uzağa giderlerse, kaybetmiş olacaksınız.

Çiçek yaprakları gökten düştüğünde veya yerde göründüğünde, para biriminizi temsil ettikleri için onları kapmak için tıkladığınızdan emin olun ve bunları savaş alanına yerleştirmek üzere daha fazla bitki birliği satın almak için kullanabilirsiniz. Bir seviyedeki tüm dalgalardan kurtulabilirseniz, daha da zorlaştığı için öncekinden daha fazla çalışmanız gereken bir sonrakine geçersiniz.

Size her zaman olduğu gibi sadece en iyisini diliyoruz ve daha fazla eğlencenin gelmesi için etrafta dolaştığınızı görmeyi umuyoruz, asla yanlış gidemezsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.