web analytics

çiçek savunması – zombi kuşatması

Çiçek Savunması – Zombi Kuşatması Oyunu Oyna

Flower Defense – Zombie Siege, Plants Vs Zombies Games’e yepyeni bir bakış açısı getiriyor, ancak şimdi sadece 2048’in ortaya çıkmasından bu yana daha popüler hale gelen birleşen öğelerle eşleşen oyunlarla karıştırılıyor, bu nedenle artık oldukça yeni bir oyun deneyimine sahip olacaksınız. dünyadaki hiçbir şeyi kaçırmaz!

Zombie Siege’i durdurmak için en iyi Çiçek Savunma stratejisini bulun!

Fareyi kullanarak lotlardan aynı türden iki çiçeği sürükleyin ve birleştirin, daha büyük bir seviyeden birini yaratın ve o bitki vurduğunda ve saldıran zombilere saldırdığında daha güçlü olacaktır. Zombiler dalgalar halinde saldırır ve onları raylarında durdurmanız gerekir çünkü son çizgiyi bir tanesi bile geçerse kaybedersiniz.

Yeni bitkiler yerleştirmek, onları birleştirmek, daha iyi askerler oluşturmak ve daha fazla düşmanı yenmek için zombileri yenerek kazandığınız paraları kullanın. Ayrıca çiçekleri koyabileceğiniz daha fazla parselin kilidini açabileceksiniz. Elbette her yeni dalga bir öncekinden daha büyük ve daha tehlikelidir.

Size en iyiyi ve bol eğlenceler diliyoruz ve arkadaşlarınızı da oyunlarımızı oynamaya davet edeceğinizi umuyoruz, burada olabilecek en iyi oyunları bulduklarını bilmeliler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.