web analytics

Canavar Kamyon Oyunları

TÜM OYUNLAR

Canavar Kamyon arabaları, profesyonel sürücülerin bu canavar arabaları sürdüğü ve onlarla birlikte ateşin içinden geçmeyi, yok ettikleri diğer arabaların üzerinden havaya zıplamayı başardığı sirk gösterilerinde gördüğünüz devasa, devasa arabalardır ve Ana özellikleri büyük, devasa tekerlekleri olması ve gövdenin araba şasisinden biraz daha yüksek olmasıdır.

Canavar Kamyon oyunları kategorisinde, sizi sürmeye, denemeye ve bize nasıl süreceğimizi söylemeye davet ettiğimiz o kadar çok büyük araba seçeneğiniz olacak. Genel olarak çocuklar, ağır oldukları ve ağırlıklarının bir Canavar Kamyonu kullanma şeklinizi büyük ölçüde etkilediği için bu arabaları kullanmanın daha zor olduğunu fark eder.
Monster Truck oyunları çok çeşitlidir: yarışMonster Truck ile, Monster Truck ile hokkabazlar, Monster Truck ile macera oyunları ve çok daha fazlası. Böyle bir arabayı nasıl süreceğinizi öğrenmeniz gerekecek, ardından play games com’da

bulacağınız sayısız yarışa katılmaya başlayacak ve böylesine özel bir arabayı sürebildiğinizi bize kanıtlayacaksınız. Ayrıca internetten en popüler Monster Truck, Blaze ve The Monster Machines Games’i deneyebilirsiniz. Canavar Kamyon Oyunları kral oyun skor da her zaman ücretsiz sizlerle.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin