web analytics

tarım işletmesi

Tarım İşletmesi Oyunu Oyna

Boşta Çiftçilik İşi, çevrimiçi boşta kalan çiftlik oyunlarının tüm internette hala sevildiğini ve küçük bir çiftliği alıp büyütmenin, hatta bu sistemle yapmanın bile zor olduğu için neden her zaman eğlenceli olduklarını size göstermek için burada. Bu zorluğun üstesinden gelmek, bir ton eğlenceyi beraberinde getiriyor!

İnternette Boşta Tarım ve İş yapın ve gerçek bir iş adamı olmaya hazırlanın!

İlk arsanızı satın alın ve aynı arsadan daha da fazla para kazanmak için onları yükseltmek için kullanarak hasat etmek ve karşılığında para kazanmak için üzerinde kaydırmaya devam edin. Yeterli paranız olduğunda, yeni arsalar da satın alın ve ardından onları da yükseltmeye devam edin. Tüm bu süre boyunca, diğerleri, üzerlerine kaydırmadığınız zaman bile para kazanmaya devam edecek.

Bu yöntemi kullanarak, mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışmalı, dükkandaki arazileri yükseltmeye devam etmeli ve sonunda çiftlikteki tüm arazilere sahip olmalısın, işini tamamen genişlet ve son parayı da boşalt, bu kadar basit!

Sabır gerektirir, ancak baştan sona ödüllendirici ve eğlencelidir, o halde ne bekliyorsunuz? Şimdi kendi boş çiftliğinizi çevrimiçi olarak başlatalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.