fall guys knockdown oyunu oyna

Fall Guys Knockdown Oyunu Nasıl Oynanır?

Fall Guys Knockdown oyunu oyna. Fall Guys Knockdown, çılgın karakterlerin size birçok olumlu duygu yaşatacağı heyecan verici ve bağımlılık yapan bir oyundur! Sevimli “Fall Guys”, engeller ve çeşitli tuzaklarla dolu bu macerada birinci olmaya çalışacak komik tombul hayvanlar gibi giyiniyor. En baştan bitişe kadar koşmanız gerekiyor, sonraki turlara geçmek ve burada yarışların tek kralı olduğunuzu kanıtlamak için bu gerekli.

Nasıl oynanır?

Yarış başladığında doğru anda zıplayın, arkanıza bakmadan koşun, zıplayın ve kaçın. Her şeyden önce, engellerden herhangi birine çarparak boşluğa düşmekten kaçının.

Bu harika oyunda çok sayıda oyuncu var, savaşta tek kazanan olmak için onlarla yolda savaşmanız gerekecek. Hareketli engellerle dolu bu 3D oyunda daha çok eğlenin. Bu akıllara durgunluk veren oyunda reflekslerinizi, çevikliğinizi test edin ve hayatta kalmak için savaşın!

Yarışın sonunda altın alacaksınız, karakteriniz için farklı görünümler satın alacaksınız. Oyunda pompalama da var, en iyi yerler için deneyim kazanacaksınız, bu daha hızlı ve daha çevik olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca çok sayıda yeni, çeşitli kartlar sizi bekliyor olacak, hepsini oynamaya çalışın.İşte Fall Guys Knockdown online oyunu , hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.