fall guys: orijinal oyunu oyna

Fall Guys: Orijinal Oyunu Nasıl Oynanır?

Fall Guys: Orijinal oyunu oyna. Fall Gays: Original, diğer oyuncularla birlikte oynarken çeşitli engelleri aşmanız gereken eğlenceli bir battle royale oyunudur. Tüm erkekler ve kızlar sanal gerçeklikte oynayabilir ve düşen erkeklere (Fall Guys) dönüşebilir, çok eğlenceli! Tuhaf engellerle savaşın, kontrol edilemeyen rakiplerle savaşın ve aşağılanma ve yıkımdan kaçınmak için boyun eğmez fizik yasalarının üstesinden gelin. Asaletinizi kapıda bırakın ve tacı aramak için eğlenceli bir koşuya hazır olun!

Her biri engellerin üstesinden gelmeyi ve bitiş çizgisine önce gelmeyi uman birçok çevrimiçi oyuncu ile bir dizi saçma mücadeleye ve vahşi engel kurslarına katılın ve kendinizi bırakın.

Her maçta oyunun amacı, kahramanınızı bitiş çizgisine önce getirmektir. Yol boyunca çeşitli mekanizmalar, büyük yarasalar, salıncaklar, kapalı kapılar, dar geçitler, eğimli kaydıraklar ve dahası sizleri bekliyor olacak. Tüm bu engeller, oyuncuları oyun alanından atmak ve ilerlemelerini engellemek için tasarlanmıştır. Düştükten sonra, her oyuncu son kaydetme noktasında ortaya çıkar ve ileriye doğru koşmaya devam edebilir. Bu nedenle, oyunu kazanmak için çeviklik, hız, tepki ve diğer tüm becerilerinizi öne çıkarmak için göstermeniz ve hatta diğer oyuncular için daha hızlı yapmanız gerekir.

Birçok farklı haritaya rağmen, tüm yolu bilmek ve tek bir hata yapmadan geçmek için onları hızlı bir şekilde öğrenmek mümkündür. Bu oyuncular yeni başlayanları anında yenebilir.

Nasıl oynanır?

İlk önce bir isim vermeniz gerekecek, ardından kahramanınızın dış görünüşünü seçeceksiniz, yenisinin kilidini açmak için bir reklam izlemeniz gerekecek! 30 kişiyi toplamak için “Bir eşleşme bul” u tıklayarak dünyanın her yerinden farklı insanlarla eğlenin! ilk 5 kişiye özel bir ödül verilecek! Birbirinden farklı oyun modları, haritalar ve eğlenceli ve ilgi çekici özellikler sizleri bekliyor! Her neyse, hazırsanız bu macera şimdi başlasın!İşte online oyun Faul Gays: Original , hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.