web analytics

bomb ıt 4

Bomb It 4 Oyunu Oyna

Bomb It 4 oyna ✅✅. Zemin neden titriyor? Çünkü herkesin favori bombardıman oyunu, 4. oyunu Bomb It 4 ile geri döndü! Bağımlılık yapıcı bir oyun ve bu şaşırtıcı oyunun renkli dünyası ile patlayıcılarınızı alın ve bir kez daha aksiyona dalın. Görüyor musun? Rakipleriniz çoktan yerini aldı! Cephaneni kap, yükseltmelere göz at ve biraz kargaşaya neden olmaya hazır ol! Dört farklı oyun modu ve birçok eğlenceli seviye, imzanızı yanmış zeminde bırakmanıza izin verir!

Bir şeyleri patlatmaya hazır mısın? Çünkü bu şaşırtıcı oyunun zorlu seviyelerinde yapacağınız şey bu. Patlayan bombaların uzaktaki yüksek sesleri tehlikeli oldukları kadar davetkar, bu yüzden yolculuğuna başlamak en iyisi! Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız, Bomb It 4’ün amacına ve oyununa aşina olacaksınız. Değilse, amacınız oldukça basit. Oyuncu olarak, bombalarını kullanarak düşmanlarına ulaşma yolunu kendin aç ve her seviyede son kalan oyuncu olmak için onları havaya uçur. Power-up’ları, silahları ve hatta seviyelerde bulabileceğiniz araçları toplamaya çalışarak rakiplerinize karşı avantajlı bir konumda olmaya çalışabilirsiniz. Meydan okumaya kadar? Elinizi, her biri farklı hedeflere sahip 4 farklı oyun modunda deneyebilirsiniz! Bunlar, tüm düşmanlarınızı öldürmeye çalıştığınız klasik arcade modu, 10 düşmanı yenmek zorunda olduğunuz savaş royası modu, 10 jeton toplamaya çalışırken diğerlerine karşı yarışacağınız para toplayıcı modu ve çini etiketi modudur. Kazanmak için 50 farklı fayans renklendirmek zorundasınız. Hepsini deneyin ve en iyi oyuncu olmak için her seviyede fethetmek!

The Bomb It serisi inanılmaz eğlenceli ve eğlenceli oyunlara sahiptir ve hepsini koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Haydi ve her birini denemek için Bomb It oyunlarımıza gidin. Ve Bomb It 7’yi denemeyi unutmayın!

Geliştirici
Bomb It 4 Spil Games tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Aralık 2011

Özellikler
Bağımlılık oyun
Karakterinizi özelleştirin
Oynamak için farklı karakterler
2D grafikler
Kontroller
1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve bir oyuncu olarak bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncuyu bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.