bomb ıt 7 oyunu oyna

Bomb It 7 Oyunu Nasıl Oynanır?

Bomb It 7 oyna ✅✅. Sonunda kazanılacak bir ödül yoksa yarışma ne demektir? Çılgınca popüler olan oyun serisinin yedinci oyunu Bomb It 7 ile eğlenceye katılın! Bomb It Spor Buluşması ile rekabet daha da artmıştır çünkü kazananlar için bir ödül verileceğini açıkladılar. Eğer lekeler ve söylenen kıyafetleriniz, cesaretiniz için bir vasiyetname değilse, bu savaşı kazanmak için elinizden geleni yapın ve kupayı şüphelilerinizi susturmak için hak talep edin. Bombalarınızı alın ve şiddetli doğalarını sevimli yüzlerinin arkasına saklamak konusunda uzman rakiplerle yüzleşmeye hazır olun! Bu acımasız savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olacak stratejik düşünme yetenekleriniz var mı?

Bomb Aşıklar Bu dizi, sevinin, çünkü yedinci oyun burada ve inanılmaz seviyelerde, eğlenceli power-ups, sevimli karakterler ve şaşırtıcı patlamalar ile doludur! Her yaştan insan arasındaki en popüler oyun serilerinden biri olan Bomb It 7, araçlar, silahlar ve daha fazlası gibi inanılmaz oyun özellikleriyle kaçırdığınız tüm eğlenceyi geri getiriyor! Bu eğlenceli dizinin önceki başlıklarına benzer şekilde, Bomb It 7’de her biri farklı amaçlar ve oyun deneyimi sunan farklı oyun modları var. Klasik arcade modunda, karşılaştığınız tüm düşmanları yenmeye ve hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Savaş royası modu bir hayran favorisidir ve 10 düşmanı yok etme hedefini tamamlamaya çalışırken çok eğleneceksiniz. Yeni Pacman, klasik Pacman oyunlarından ilham alan bir moddur ve bu rekabetçi moddaki amacınız rakiplerinizden 100 jeton toplamaktır! Yıldız toplayıcı modu ile seviyedeki tüm yıldızları toplayın ve yeni iceman modunda 10 canavarı dondurun. Mod hedeflerine ek olarak, karakterinizi özelleştirmek için yeni parçaların kilidini açmak için puan kazanmak için görevleri tamamlamaya çalışabilirsiniz!

Bu oyunlarda eğlence hiç bitmiyor ve Bomb It koleksiyonumuzdaki diğer oyunlara göz atabilirsiniz. Oynarken eğlenin!

Geliştirici
Bomb It 7 Spil Games tarafından yapılır. Bu stüdyo ayrıca prequel Bomb It 6’yı geliştirdi.

Yayın tarihi
Mart 2018

Özellikler
Karakterinizi özelleştirin
Çok sayıda eğlenceli görev
Güçlendirmelerin çeşitliliği
Silah toplamak
Kontroller
1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve bir bombayı oyuncu 1 olarak yerleştirmek için boşluk tuşu tuşunu kullanın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve 2 numaralı oyuncuyu bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.