web analytics

çarkıfelek

Çarkıfelek Oyunu Oyna

Çarkıfelek oyunu oyna ✅✅. Wheel Decide, karar verme, ödül hediye, çekilişler, oyunlar ve daha fazlası için kendi dijital tekerleklerinizi yaratmanıza izin veren ücretsiz bir çevrimiçi döndürme aracıdır. Tekerleklerimize göz atın ve hayatınızı rastgele hale getirmek ve yanlış cevap vermeyen kararları almak için dönün.

KARAR VERME
Bazen basit bir bozuk para çevirme kararı vermek için tek ihtiyacınız olan şeydir, fakat bir bozuk paranın sadece iki yüzü vardır. Wheel Decide ile 100 yüzlü bir jeton çevirebilirsiniz. Bunu deneyip algılamaya çalışıyorsun!
Öğle yemeği için nereye gidileceği, hangi filmin izleneceği veya ne yapılması gerektiği gibi kararlar hakkında arkadaşlar, iş arkadaşları ve aile üyeleri arasındaki anlaşmazlıkları giderin.
“Tekerlek tipleri” nden tavsiye almayı nazikçe tavsiye etmeyenler için bile, tekerleklerin dönmesi gibi gerçek arzularınızın belirginleştiğini fark edeceksiniz.
Tekerleğin karar vermesine izin ver. Enerjiyi büyük kararlar için sakla

OYUNLAR
Tekerlek, Catch Phrase, Hakikat veya Cesaret, Ünlü veya İnsanlığa Karşı Kartlar gibi eğlenceli grup oyunlarına dönüştürülebilecek çok yönlü bir araçtır.
Spinner, zar ve oyun kağıdı gibi kaybolan masa oyun araçlarını değiştirin. Ayrıca ekip oluşturmak ve ilk kimin gireceğine karar vermek için de kullanabilirsiniz.
Önemsiz, komedi veya tartışma gibi özel bir etkinlik düzenliyorsanız, izleyiciyi daha fazla dahil etmek ve doğrusal bir deneyimin monotonluğunu bozmak için bir kategoriler çarkı döndürün.
ARAÇLAR
Hangi görevi yapması gerektiğine dair karar, hiçbir şey olmadığında veya her şeyin önceliği olduğu durumlarda göz korkutucu olabilir. Yapılacaklar listenizin bir çarkını çevirin ve her görevi rastgele bir sıra ile durdurun.
Sahnede ya da stüdyoda, jantlar müzik, sanat, yazı, tiyatro ya da geliştirme komedisine doğaçlama ya da rastgele unsurlar ekleyebilir. Şovunuzu bir tekerlekle karıştırın.
Tekerlek akıllıca. Falınıza söyleyin ya da başkalarının Magic 8 Top, Evet veya Hayır ve Tarot Çarkı gibi tekerleklerle servetini anlatmak için kullanın.
İŞ
İşletmelerin ödül hediyeler, yarışmalar ve promosyonlar yönetmelerine izin veren çevrimiçi ödül tekerlekleri sunuyoruz. Satış teşvikleri, indirimler veya ücretsiz hediyeler tarzında dağıtın.
Özel tekerlekler sunumlarda, konferanslarda ve fuarlarda izleyicileri büyülemede etkilidir. Sadece PowerPoints’in sahip olmadığı etkileşimi sağlamak için bir tekerlek ekleyin.
Pahalı ekipmanlarla uğraşmaktan, bilet sistemlerinden ya da donör piyaneleri için kağıt kâğıtlara isim yazmak yerine, etkinliğinizde görmeniz için bir tekerlek yansıtın.
GELİŞTİRİCİLER VE YAYINCILAR
Gömülü bir tekerleğe veya iki oyuğa ekleyerek web sitenizde daha ilgi çekici bir deneyim oluşturun. Logonuzu eklemek gibi özelleştirmelerle daha da güzelleştirin.
Tekerlekler, videolarda kullanılacak mükemmel görsel öğelerdir. Wheel Decide, Twitch ve YouTube’da popüler. ClashofGans’ın YouTube video kanalında Wheel Decide’ı nasıl kullandığını kontrol edin.
Ekstra içeriği ortaya çıkaran, sizi diğer sayfalara rasgele yönlendiren veya basit bir listeye hayat getiren bir tekerlekle web sitenizdeki daha fazla etkinliği teşvik edin.
EĞİTİM
Bir soruyu cevaplamak veya bir sınıf etkinliğine katılmak için sınıfta rastgele bir öğrenci seçin. Bu doğru – arkadasın Jimmy!
Bir tekerleği, konuları veya kelime terimlerini döndürün. Bu, flash kartlarla çalışmak için harika bir alternatiftir ve konular değiştiğinden herkes ayak parmaklarında kalıyor.
Rastgele grup veya takım atamak için tekeri kullanın. Ayrıca ekiplere veya bireylere rastgele iş atayabilirsiniz. Siz veya akranlarınızdan farklı olarak, Wheel Decide’ın önyargısı yok.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

Çok güzel bağendim

Kasım 20, 2020