çöp adam saldırısı oyunu oyna

Çöp Adam Saldırısı Oyunu Nasıl Oynanır?

Çöp Adam Saldırısı oyna ✅✅. Şehir çılgın çöp adamlarla kaynıyor ve bu tehdidi durduracak tek kişi var! Silahını al ve Stickman Savaşı’ndaki saatinde lolipoplamaya izin verilmediğini göster. 27 zorlu seviye boyunca, keskin amacınız ve hızlı reflekslerinizle bu kargaşaya son vermeye çalışın. Acı çeken çöp adamların her bir seviyesini temizler misiniz, yoksa çılgın damgasına kurban olur ve şehri yeni bir kurtarıcıya muhtaç bırakırsınız? Cephanenizi getirin ve hedeflerinize net bir görüş çizgisi ile mükemmel bir yer bulun.

Stickman Savaşı, çılgın stickmenlerin istila ettiği bir şehirde meydana gelen bağımlılık yapan bir aksiyon oyunudur. Bunu durdurabilecek tek kişi sensin, bu yüzden kendini ve silahını hazır tut. Oyuna başladığınızda, seviyenin etrafında koşan çöp adamlar göreceksiniz. Böyle bir çılgınlık ve şehrimizde! Amacınız hızlı hareketleriyle kaçmayı başarmadan önce her birini vurmak. Oyun ekranı, görevinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi size gösterecektir. Ekranın sol üst köşesinde, cephane sayınızı görebilirsiniz. Gözlerini bunda tut, çünkü cephanen azaldığında, kırmızı yanıp sönen bir yeniden yükleme işareti görünecek. Cephanenizi elle yeniden yüklemeyi göz ardı etmeyi seçebilirsiniz. Bu, cephaneniz bittiğinde otomatik bir yeniden yükleme ile sonuçlanacaktır, ancak bu işlemin tamamlanması birkaç saniye alacaktır ve işlem sırasında ateş edemezsiniz. Zaman çok önemlidir ve bu birkaç saniye bile kaybetmek bazı çöp adamların kaçmasına yardımcı olabilir. Ekranın üst kısmında, yıldızlarınızı görebilirsiniz. Bir çöp adam kaçışını toplamınızdan bir yıldız düşecek ve yıldızların tükenmesi oyunu kaybetmenize neden olacaktır.

Doğru hedef alın ve bir kerede şehri kurtarın! Atış becerilerinize güveniyorsanız, kendinize meydan okumak için sitemizdeki diğer eğlenceli atış oyunlarına bir göz atmayı unutmayın! Stickman Savaşı’nı oynamaktan zevk alıyorsanız, Stickman Hook veya Stickman Bike Rider gibi diğer Stickman oyunlarını deneyin.
Geliştirici

QKY Game Studios bu oyunu geliştirdi.
Özellikler

27 seviye
Eğlenceli oyun
2D grafikler
Basit kontroller

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın. Çöp Adam Saldırısı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.