money movers 3 oyunu oyna

Money Movers 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 22   Ortalama: 4.9/5]

Money Movers 3 oyna ✅✅. Kaçmaya çalışan tehlikeli mahkumlarla dolu bir hapishane, gardiyan olarak en kötü yerlerden biridir, ancak Money Movers 3’te, sadık bekçi köpeğini al ve bu hapishaneye son ver. Bu suçlular dövmeli kolları ve sert yüzleriyle sizi korkutabileceklerini düşünebilirler, ancak güvenilir köpek arkadaşınız onları koruduğunda onları korku içinde ağlarken görmeye hazırlanın. Muhafız ve köpeğinin kontrolünü elinize alın ve mahkumlara saatinizde hiçbir yere gitmediklerini gösterin!

Money Movers serisinde ilk kez taraf değiştirip bir gardiyan ve onun yoldaş köpeğini kontrol altına al ve mahkesmların bu üçüncü oyunda cezaevinden kaçmalarını engellemeye çalış. Bu bağımlılık serisindeki diğer oyunlara benzer şekilde, hapishane güvenlik kameraları, lazer dedektörler, platformlar ve diğer birçok bulmacanın parçalarıyla doludur. Gardiyan ve köpeğin farklı kullanımları vardır ve her seviyeyi tamamlamak için ikisini de kontrol etmeniz gerekir. Oyuncu olarak amacınız, her seviyedeki her mahkumu yakalamaktır. Bunlar en tehlikeli mahkumlar ve kolayca durmayacaklar. Sadece gardiyan karakteriyle bir mahkuma yaklaştıysanız, sizi yenecekler ve oyunu kaybedeceksiniz. Bu suçluları başarıyla zincirlere koymak için köpeğinizin yardımına ihtiyacınız var. Bulmacaları çözmek için her iki karakteri de kontrol edin, platformları hareket ettirin ve mahkumlara giden yolu temizleyin. Onları korku içinde teslim etmeleri için önce köpeği tutuklulara götürün, daha sonra onları korumanızla bağlayabilirsiniz. Diğer Money Movers oyunlarına benzer şekilde, sonraki seviyelerin kilidini açmak için toplamanız gereken her seviyede para çantaları vardır. Korumanızı koruyun ve düzeni sağlayın!

Rolleri değiştirmek ve cezaevinden kaçmaya çalışırken kendinize meydan okumak mı istiyorsunuz? Daha sonra bu popüler serideki ilk oyun olan Money Movers’ın cezaevi molasına başla. 1. İyi eğlenceler!

Geliştirici
Money Movers 3, Meow Beast tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Kasım 2017

Özellikler
Bir hapishane gardiyanını ve onun bekçi köpeğini kontrol et
20 seviye
2D grafikler
Eğlenceli bulmacalar
Kontroller
Köpeği kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Korumayı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.