web analytics

snail bob 2 oyunu oyna

Snail Bob 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Snail Bob 2 oyna ✅✅. Serinin ikinci maçında Snail Bob ile Snail Bob 2: Doğum Günü Partisi’nde, ormanın en ucundaki Büyükbaba Salyangoz kabinine gidin. Bob, büyükbabası için en iyi doğum günü hediyesini buldu ve onu ziyaret etmeye hazır. Fakat bir sorun var. Büyükbabasının kabinine giden yol, aç hayvanlarla ve acı böceklerle doludur. Bu keyifli yolculuğu bir kabusa çevirebilecek ölümcül tuzaklar, kuzgunlar ve diğer engeller de var. Bir salyangoz olarak Bob, karşılaştığı her engelin üstesinden gelemez, bu yüzden büyükbabasının doğum günü partisine olan yolculuğunu tamamlamasına yardım edebilirsiniz!

Salyangoz Bob 2: Doğum Günü Partisi, çözülmesi gereken ilginç ve heyecan verici bulmacalarla dolu 25 eğlence seviyesine sahiptir. Diğer hayvanlar, yüzleşmeniz gereken tek sorun değil. Etçil bitkiler, dik damlalar ve diğer zorluklar Bob’u yol boyunca beklemektedir. Oyuncu olarak amacınız bu bulmacaları çözerek her seviyeyi tamamlamaktır. Bob’un tehlikeler yolunu temizleyin ve çıkışa ulaşmasını sağlayın. Birçok farklı bulmacayla karşılaşacaksınız. Aç kırkayaklar kaynar kazanlarının etrafında gizlenir ve Bob’un düşmesini bekler. Kızgın kartallar da yiyecek arıyor. Toksik atıklarla dolu göller var ve gelecekten gelen bir robot salyangoz bile Salyangoz Bob’un kabuğunu almaya çalışacak. Orman sürprizlerle dolu olabilir, ancak oyunun kontrolleri oldukça basit. Bulmacaları çözmek için düğmelere ve kollara tıklamak için farenin sol tuşunu kullanın. Bob bir salyangoz olabilir, ancak olması gerektiğinde hızlı olabilir! Bob’u hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz. Yolunu temizlemeden önce bir tuzağa düşmediğinden emin olmak için, onu durdurmak için üzerine tıklayabilirsiniz. Kabuğuna çekilecek ve bir sonraki tıklamanın devam etmesini bekleyecek. Bazı bulmacalar Bob’u durdurmanızı ve onu korumak için kabuğuna saklamanızı gerektirir.

Ormanın tehlikelerinden kaçının ve Bob’un büyükbabasının kabinine güvenli bir şekilde ulaşmasına izin verin! Torununun getirdiği hediyeyi seveceğini biliyoruz. Parti sona erdiğinde, koleksiyonumuzdaki Salyangoz Bob 1 Ev Bulma, Salyangoz Bob 3 Mısır Yolculuğu, Salyangoz Bob 8 Ada Hikayesi ve daha fazlası gibi diğer Salyangoz Bob oyunlarına göz atmayı unutmayın!

Geliştirici
Salyangoz Bob 2 Andrey Kovalishin tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Haziran 2011

Özellikler
Eğlenceli film müziği
Zevk için birçok seviye
Her seviyede farklı bulmacalar
Güzel grafikler
Kontroller
Oynamak için farenin sol düğmesini kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.