vex 3 oyunu oyna

Vex 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 2   Ortalama: 4.5/5]

Vex 3 oyna ✅✅. Kendini hayatının en zor maceralarından biri için hazırla!
Vex serisi aksiyon dolu oyunu ve şeytani tuzaklarla dolu birçok seviyesi ile tehlikeyi azaltmaya devam ediyor! Vex 3’te çubuk adam geri döner ve dünyayı fethetmeye hazırdır. Kaslarınızı gererek başlayın, çünkü koşacak, zıplayacak, tırmanacak, yüzecek ve yuvarlanacaksınız! Lazerler, sivri ve diğer birçok ölümcül engel sizi bekliyor! Hepsini atlatabilir misin?

Vex 3 dünyasında tehlike sabittir. Oyuncu olarak, hedefiniz harita üzerinde gezinmek ve farklı seviyelere veya “eylemlere” giderken tuzaklardan kaçınmaya çalışmaktır. Her hareket, seviyeyi tamamlamak için çözmeniz gereken bulmacaları içerir. Bu tuzakların bazıları atlatmak kolay olacak. İyi zamanlanmış bir atlama, yuvarlanma veya dodge sizi takip etmeye devam edecektir. Zamanlama ve hızlı manevralar, ölümcül tuzaktan sonra tuzağa düştüğünüzde hayatta kalmanızın anahtarıdır. Stick man karakterinizi kontrol etmek kolaydır (WASD’nizi veya ok tuşlarını kullanın), ancak eylemleri tamamlamak çok zordur. Bazı tehlikeler diğerleri hareketsizken mobildir. Hareketli tuzakları geçmeye çalışmadan önce, hareket düzenlerini öğrenmek ve buna göre hareket etmek için bir saniye ayırın. Bir çoğu birden fazla deneme gerektirecektir. Kontrol noktalarının önemli bir rol oynadığı yer burasıdır. Seviyeye dağılmış bayrak direkleri kontrol noktaları gibi davranır. Şu anda aktif olan kontrol noktanızı yeniden canlandırabilirsiniz. Bir seferde sadece bir kontrol noktası aktif olabilir. Bazı hareketlerde, ilerlemek için bir kapı açmak için bir anahtara ihtiyacınız olacak. Bu anahtarları almak kolay değil. Dikkatinizi çevrenizde tutun, hayatta kalacaksınız. Tamamlanması gereken toplam 10 standart aşama vardır, ancak daha zorlu modların kilidini açabilirsiniz. Bir meydan okuma gibi hissediyor musun? Vex 3 ayrıca 9 heyecan verici zorluk aşamasına sahiptir.

Zorlu oyun tasarımı ve hoş grafikleriyle Vex 3, yeteneklerini test etmek isteyen oyuncular için saatler süren eğlence sunuyor. Oynarken eğlenin ve diğer beceri oyunlarımızı kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici
Vex 3, daha sonra Vex 4’ü geliştiren Amazing Adam tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Ağustos 2014

Özellikler
Zorlu platform macerası
Sezgisel kontroller
10 standart aşama
9 zorluk aşaması
Kontroller
Oyunu oynamak için ok veya WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.