web analytics

hagi ve kisi’yi bağlayın

Hagi ve Kisi’yi bağlayın Oyunu Oyna

Connect Hagi ve Kisi, en popüler oyunlarımızdan biri olduğunu bildiğimiz web sitemizin Poppy Playtime Games kategorisine eklenen en heyecan verici yeni bulmaca oyunlarından biri ve işiniz bittiğinde tonlarca eğleniyorsunuz. Bununla, eğlenceyi ikiye katlamak için bugün burada daha fazlası görünebileceğinden, etrafta dolaştığınızdan emin olun!

Hagi ve Kisi’yi bağlayabilir misin?

Oyun, hem Huggy Wuggy hem de Kissy Missy’nin kabarık toplara dönüştürüldüğü ve artan zorluk derecesine sahip 60 seviyede yapılandırılmış bir bulmacadır ve amacınız ikisini birbirine bağlamaktır çünkü bu olduğunda, temizlemiş olursunuz. Seviye.

Bunu başarmak için fareyi tıklayıp basılı tutup ekranı döndürmek için sürükleyin, aynısını bir mobil cihazda oynuyorsanız parmağınızla yapın. Tabii ki, iki topun engellerden kaçmasını ve ekrandan tamamen düşmemesini sağlamayı hedefliyorsunuz, çünkü her ikisi de o seviyeyi kaybetmenize neden oluyor.

Bunun gibi etkileşimli bulmaca oyunları her zaman bir patlamadır, hatta bunun gibi popüler karakterler kullanıyorlarsa, hemen başlayın, tüm yaygaranın ne hakkında olduğunu görün ve size yalnızca bizim sunabileceğimiz kadar eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.