web analytics

huggy wuggy kabusum

Huggy Wuggy Kabusum Oyunu Oyna

My Huggy Wuggy Nightmare’e hoş geldiniz, toplama unsurları, test edilecek bulmaca çözme becerileri ve yüzleşmeniz için birçok korkutucu an içeren bir başka büyüleyici 3D korku hayatta kalma oyunu, ancak korkularınızla yüzleşmek sizi yetişkin bir insan yapan şeydir. , bu yüzden bu oyunu oynamak umarız size bu konuda yardımcı olur ve aynı zamanda size daha önce hiç olmadığı kadar heyecan verici ve eğlenceli bir zaman sunar!

Huggy Wuggy Kabusunda Hayatta Kal!

Siz ve aileniz yeni ve görünüşte arkadaş canlısı bir mahallede yeni bir eve taşındınız, ancak kısa süre sonra katil bir oyuncak olan Huggy Wuggy’nin musallat olduğunu anlarsınız, bu yüzden siz ve çocuklarınız şimdi onun dehşetinden kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız!

Bunu başarmak için, ekrandaki yazılı talimatları izleyin ve iblisleri savuşturmak ve onları yenmek için ihtiyaç duyacağınız ipuçlarını ve öğeleri bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve sizi yakalayıp öldürmediklerinden emin olun çünkü bu olursa, kaybetmiş olacaksın.

Hareket etmek için WASD’yi, etrafa bakmak için fareyi kullanın, aynı zamanda nişan alıp ateş edin, tekerleğini silahları değiştirmek, koşmak için vites değiştirmek, zıplamak için boşluk, etkileşim için G ve yeniden yüklemek için R’yi kullanın.

Web sitemizdeki en yeni korku denemenizde iyi şanslar, her zaman çok eğlenceli ve belki de bu oyunu mümkün olduğunca çok arkadaşınızla paylaşın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.