web analytics

Karışık Oyunlar

TÜM OYUNLAR

Çevrimiçi yüksek puanlı oyunlar arıyorsanız, başkalarıyla rekabet ederken kendinizi en iyi olmaya itmenin heyecanını anlıyorsunuz. Bu yüzden Kiloo’da kendinize veya arkadaşlarınıza “bir kez” geri dönmenizi sağlayacak en heyecan verici ve zorlu oyunları getirmeye kendimizi adadık.

Ücretsiz yüksek puanlı oyunlarımız zamanlamanızı, değerlendirmenizi ve doğruluğunuzu mükemmelleştirmek için sizi zorlar. Siz saati ve diğer herkese karşısınız! İlk başta başarısız olursanız endişelenmeyin – bu oyunların çoğu zamanla kusursuz hale getirilmek içindir. Sabır ve pratik için ödülünüz? Tabii ki, liderlik haklarında palavra hakları ve yüksek puanlar! Aşağıdaki favorilerimize göz atın.

Favori Yüksek Puanlı Online Oyunlarımızdan Birini Seçin
Kiloo’da bulunan en iyi çevrimiçi yüksek skor oyunlarından biri olan Basketball Master 2’de savunucuları atlatırken mükemmel atışınızı yapın. Sizi kafa kafaya götürmek için tek oyunculu, iki oyunculu ve klasik arcade oyunlarından hoşlanan arkadaşlarınızı davet edin!

Pek çok oyunumuz arasında popüler bir seçim olan Dino Jump’da hızlıca düşünün ve hareket edin. Kurbağa yavrularını veya yüzen buz platformlarını geçerken en ufak bir hata sizi suya indirebilir! Bununla birlikte, Kiloo’nun yüksek skorlu oyunlarının birçoğunun yanı sıra bununla da vaktinde olacağınız için çok uzun sürmeyin. Bunu sunduğumuz en zorlu ve en iyi oyunlardan biri yapan da budur.

Her zaman ninja benzeri hız ve çeviklik hakkında övünmek? En çok oynanan oyunlarımızdan biri olan Ninja Action, size kanıtlama şansı verecek. Bir duvara çarpmadan yüzeyden yüzeye çevirin.

En İyi Çevrimiçi Yüksek Puanlı Oyunlara Kendinizi ve Diğerlerini Tanıyın
Ücretsiz yüksek puanlı oyunlar oynamanın en iyi yanı oyuncu ve rakip olarak nasıl geliştirmek istediğinize karar vermenizdir. Her seferinde kendini aşmak mı istiyorsun, yoksa arkadaşlarını dövüp içeri girip öfkeli olmaktan mı hoşlanıyorsun? En etkili şekilde tasarlanan oyunlar ikinizi de yapmaya teşvik ediyor, bu da Kiloo’daki tekliflerimizi tam olarak nasıl yapılandırdığımızdır. Arkadaş grubunuzu lider tablolarının kralı olarak yönetebilir veya çevrimiçi yüksek puanlı oyunlarımızdan birinde veya birçoğunda kendi puanınızı geliştirmek için çabalayabilirsiniz. Unutmayın ki, tüm eğlencenin yüksek olduğu en beğenilen oyunlarımızdan birini çalarken hatırlayın!

Dünyanın dört bir yanından binlerce diğer oyuncu ile rekabet etmek için gerekenlere sahip misiniz? Ücretsiz yüksek puanlı oyunlarımızdan herhangi biriyle yeterince alıştırma yaptıktan sonra, bir gün bir numarayı isminizle bir araya getirme onuruna sahip olabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin