web analytics

kurtarma noktası

Kurtarma Noktası Oyunu Oyna

Point Rescue Arcade, web sitemizdeki çevrimiçi en iyi yeni atış oyunlarından biri olacak, retro arcade unsurları ve tarzı olan bir FPS oyunu olacak ve oyun hala bir demo versiyonundayken, onu çok tatmin edici ve eğlenceli bulduk. , yukarıdan aşağıya, bu yüzden burada bu türü seven birçok erkek ve kız çocuğuyla paylaşmak önemliydi ve artık bunu kendiniz de deneyimleyebilirsiniz!

Point Rescue Arcade’e çevrimiçi olarak adım atın ve çıkış yolunuzu çekin!

Kendinizi şehrin içinde, sokaklarda, kamyonetlerin, binaların, çöp konteynırlarının ve diğer noktaların arkasında çeşitli yerlerden karşınıza çıkacak teröristleri vurmak zorunda buluyorsunuz. Göründüklerinde, üzerlerinde de hedefler belirir, bu yüzden hamlelerinizi onlara doğru hareket ettirin ve onları vurmak için tıklayın.

Ateş etmek için sol fare düğmesini ve yeniden yüklemek için farenin sağ düğmesini kullanın. Ateş etmek için çok fazla şey alırsanız veya merminiz kalmazsa, teröristlerin size karşılık vereceğinden ve sizi öldüreceğinden emin olun ve ardından sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

Sivilleri vurmayın, aynı zamanda üç hayatınızı da kaybederseniz olan görevinizi kaybedersiniz ve başarısız olursunuz. Avatarınız, siz düşmanları yenmeye devam ettikçe sahnede otomatik olarak ilerleyecek ve kaybettikten sonra başlangıç ​​noktasına geri dönecektir.

Düşen tüm düşmanlar için puan alırsınız. Ölseniz bile, bir dahaki sefere daha çok deneyin, çünkü hayatlar tehlikede ve sorumlu ve sorumlu tek subay sizsiniz ve eminiz ki günü kurtaracaksınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.