web analytics

sniper king: the dark city

Sniper King: The Dark City Oyunu Oyna

Keskin nişancı karanlık şehir oyunu oyna. Sniper King 2D: The Dark City, web sitemizdeki çevrimiçi en iyi keskin nişancı oyunlarından birini temsil ediyor, tam olarak bu, bir keskin nişancı kralı olmayı hedefliyorsunuz ve bu, talimatlarını mükemmel bir şekilde takip eden ve sadece hedefleri vuran bir asker. onlara verildi, sizi şimdi ve burada yapmaya davet ettiğimiz şey bu!

The Dark City’de hedeflerinizi vurarak Sniper King olun!

Dürbünüzle sınırlı görüşe sahip olacaksınız, gerisi karanlık olsa da her seviyede kontrolü ele geçirmek için ilk tıklamayı yapmanız gerekiyor. Ardından, hangi hedefi vurmanız gerektiğine dair talimatlar verilir. Belki bir gardiyan, belki kıkırdayan bir komutan ya da belki sadece nesneleri vurmanız ve insanları vurmamanız gerekiyor.

Komutları doğru bir şekilde uygularsanız ve hedeflerinize mümkün olduğunca az atışla vurursanız, bölümü tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda üç yıldızdan üçünü de alırsınız, bu da ne kadar zor olursa olsun 30 bölümde hedeflemelisiniz. . Söylememize gerek yok ama mermi sayınız her seviyede sınırlı.

Tüm bu eğlenceye şimdi ve buradan başlayalım, bundan sonra web sitemizde daha fazla atış oyunu denediğinizi görmeyi umuyoruz, onlar her zaman en iyisidir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.