web analytics

kolsuz milyoner 2 oyunu oyna

Kolsuz Milyoner 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Kolsuz Milyoner 2 oyunu oyna. Guillotine yarışma programında, bir milyon dolar kazanma şansı için korkularınızla savaşmalısınız. Oyunun 15 seviyesinde ilerlemek için doğru anı seçmeli ve yeterli paraya sahip olmalısınız. Ancak dikkatli olun – her yanlış hareket, parmakların veya tüm bir elin kaybına yol açabilir. Yaralanmayı önlemek ve büyük para kazanmak için hızlı düşünmeli ve kararlar vermelisiniz.

Armless Millionaire 2 oyunu sizler için özel olarak geliştirildi! Yeni grafikler, daha fazla para, daha sert testere – hepsi bu harika oyunun yeni bölümünde. Hatırladığınız gibi, burada para kazanılmamalı, kaçırılmalıdır. Oyun, oyuncunun onları kaybetmemek için iyi bir tepki ve el çabukluğuna sahip olmasını gerektirir.

Nasıl oynanır?

Hareket eden keskin bir testerenin altından para alabilirsiniz, ancak çok yavaşsanız tüm ellerinizi kesebilirsiniz ve o zaman para işe yaramaz. Hastane hariç. Yeni bölümde artık kazanılan parayı hemen alıp sonuçları ağa gönderebilir ve en havalı milyoner olduğunuzu gösterebilirsiniz! Daha fazla mermi, daha fazla para ve daha fazla kan. Oynayın, kavrayıcı olmayı, keskin olmayı, yaralanmadan yapmayı öğrenin. Doğru anı tahmin etmek ve elinizi incitmeden parayı kapmak için giyotin bıçağının hareketlerini hesaplayın. Tamamen kazanmak için oynayın ve bir milyona ulaşın! İyi eğlenceler!İşte çevrimiçi oyun kolsuz milyoner 2 , ücretsiz olarak ve hemen şimdi oynayabilirsiniz. bu oyunumuz elsiz milyoner 2 oyunu oyna olarak türk oyuncularımızla buluşuyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.