web analytics

kolsuz milyoner giyotin oyunu oyna

Kolsuz Milyoner Giyotin Oyunu Nasıl Oynanır?

Kolsuz milyoner giyotin oyunu oyna. Hiç bir milyon kazanmayı hayal ettiniz mi? Artık bunun için akıllı olmanıza ve soruları yanıtlamanıza gerek yok. Her şey çok daha basit, “Kolsuz Milyoner: Giyotini Hile” oyununda sadece on beş seviye ve büyük bir bıçak sizi bir milyondan ayırıyor. İmrenilen ödülü almak için iyi bir tepki göstermeniz ve önemli ölçüde el becerisi göstermeniz gerekir. Ne de olsa kan dökmeye bu kadar hevesli olan giyotinin etrafından dolaşmak o kadar kolay değil.

Nasıl oynanır?

Ekranın sağ tarafında güvenli bölge var, orada sizi hiçbir şey tehdit etmiyor. Solda bir fatura var, hazır olur olmaz elinizi giyotinden geçirin ve alın. Banknotu almak biraz zaman alıyor, bu yüzden elinizi çok hızlı bir şekilde güvenli bölgeye döndürmeyin. Aniden geç kalırsanız, o zaman inan bana, kesinlikle bileceksiniz.

Her bir sonraki seviyede, kesici daha hızlı ve daha sık hareket edecek ve yakalama için gittikçe daha az zaman bırakacaktır. Ne kadar para kazanabilirsin? Zamanında durabilir misin? Ya da belki şans sana gülümser ve yine de şampiyon olursun? Egzersiz yapın, rekorlar kırın ve dünyanın dört bir yanından en çılgın kolsuz milyonerlerin sıralamasında yükselin!İşte çevrimiçi oyun kolsuz milyoner giyotini kandırın , ücretsiz ve hemen şimdi oynayabilirsiniz. elsiz milyoner giyotin oyunu oyna sizlerle ücretsiz oyun sitemizde buluşuyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.