web analytics

Kırmızı Top Oyunları

TÜM OYUNLAR

Kırmızı Top Oyunları, web sitemizin özel bir kategorisidir, çünkü buradaki diğer sayfaların çoğundan farklı olarak, bu sayfa, televizyon şovlarından, filmlerden, çizgi romanlardan veya başka herhangi bir medyadan ilham almamış bir dizi orijinal oyuna ayrılmıştır. bunun yerine, 2009’da FLASH (KIRMIZI TOP ) dünyasında başlayan internetteki en iyi platform macera oyunlarından bazıları olarak zamanla kesinlikle takdir eden oyuncuların keyfi için yaratıldı. 1’den 3’e kadar), ancak şimdi HTML5 teknolojisine ve RED BALL 4 ve çeşitli ciltleri gibi telefonlarınızda veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz en yeni taksitlere veya Heroball Adventures gibi ilginç yan ürünlere geçiş yaptınız .

Engelsiz Kırmızı Top Oyunları nasıl oynanır:

Canlandırdığınız karakter olan Kırmızı Top, genellikle şeytani kareler başta olmak üzere başka şekillerdeki yaratıklar veya üçgenler gibi hareket eden üçgenler gibi yolun her adımında tuzaklar ve tehlikeler gibi tehlikeler ve düşmanlarla dolu bir yere konur. sivri uçlar. Onlarla yüz yüze gelirseniz ölürseniz, bunlardan ne pahasına olursa olsun kaçınmanız gerekir, ancak iş düşmanlara gelince, diğer platform oyunlarından klasik vuruş onlara kafalarının üstünde hareketini kullanarak bazen onları yenebilirsiniz.

Tabii ki, her yeni seviyede geçmeniz gereken daha zor bir parkur olacak, ancak hepsinde puanınızı artırmak için mümkün olduğunca çok yıldız toplamaya çalışmalısınız. Bu hikayedeki girişlerin çoğunda ayrıca, kafeslere hapsolmuş ve kurtulmanız gereken arkadaşlarınızı, kırmızı veya başka topları kurtarmanız veya bazen arkadaşlarınız veya aileniz topları tamamlayarak ulaşmaya çalıştığınız kişilerdir. birbiri ardına aşamalar.

Ok tuşları genellikle yuvarlanma ve zıplama için kullanılır ve dokunmatik kontroller telefonlar veya tabletler için kullanılabilir. Artık bu bilgiye sahip olduğunuza göre, Red Ball olarak yolunuza çıkan herhangi bir tehditle yüzleşmeye ve internetteki en iyi oyuncular, hayranlarımız ve ziyaretçiler için maceralar yaratmaya hazır olmalısınız!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin