web analytics

Mayın Tarlası Oyunları

TÜM OYUNLAR

Mayın Tarlası oyunları, Windows işletim sisteminin birçok erken sürümünde bulunan iyi bilinen bulmaca oyununa dayanmaktadır. Oyun, fular veya örümcek solitaire gibi mini oyunlar da oynayan birçok kişi arasında bu şekilde popülerlik kazandı. Artık Mayın Tarlası’nın oyun koşulları, zorluk modları, grafikler, stil, renkler ve çok daha fazlası bakımından farklılık gösteren birçok farklı versiyonu ve çeşidi var. Bu bölüm, sayılar ve mayınlarla karmaşık bulmacaları çözerken eğlenmenize yardımcı olacak tüm Mayın Tarlası oyunlarını içerir.

Bu oyunlardaki oyun alanı, genellikle küçük kare hücrelerden oluşan düz bir kare tahtadır. Bir oyuncu olarak göreviniz, mayın içerenler dışındaki tüm hücreleri açmaktır. Aslında size gerçek bir mayın tarlası verilecek ve tüm mayınları tespit edebilen, ancak onlara düşmeyen ve patlamayan gerçek bir kazıcı rolünde olmalısınız.

Kazanmak için, her biri aynı sayı etrafında bulunan mayın sayısını gösteren sayılara güvenmeniz gerekir. Bir basamak etrafındaki maksimum dakika sayısı 8’dir, yani bir basamak etrafında 1 ila 8 dakika olabilir. Her sayının yanında, tam olarak aynı sayıda mayın olabilir, ne fazla ne az. Oyun alanına ilk tıklama, genellikle boş hücrelerinin veya hücrelerin tam bir alanını sayılarla açar ve oyunun başladığı yer burasıdır. Oyuncu, mayınlı hücreleri bayraklarla işaretlemeli ve boş hücreleri açmalıdır. Bomba yerleştirmek için olası tüm seçenekleri ve tüm sayıların anlamını dikkatlice hesaplayarak yavaş oynamaya değer. Bazen yanlış bir adım tüm oyunu mahvedebilir.

Mayın Tarlası ile ilgili hemen hemen tüm çevrimiçi oyunlar, her oyuncunun yeteneklerine göre oyunun zorluğunu seçmesine izin veren bir zorluk modu seçeneği sunar. Bu bölümde sadece klasik bir tasarıma sahip oyunlar değil, aynı zamanda daha da ilginç olan diğer birçok oyun sunulmaktadır. Geçmek için mayın tarama gemisi oyunları, gerçek insanlarla mayın tarama gemisi, bir süreliğine mayın tarama gemisi, Yılbaşı mayın tarama gemisi, Google mayın tarama gemisi ve diğerleri var. Sadece zevkinize göre oyunu seçin ve başlayın! Beyninizi her gün oynayın ve eğitin, kişisel rekorlarınızı kırın ve gerçek bir mayın tarama gemisi ustası olun!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin