web analytics

Neşeli dondurmalar Oyunları

TÜM OYUNLAR

Neşeli dondurmalar oyunları, Kötü Dondurmalar oyunu eğlencelidir. oyunun gerçek adı bad ice cream olarak piyasaya sürülmüştür.

Neşeli dondurmalar Oyunları

Tüm Kötü Dondurma Oyunları burada kraloyunskor.com’da; Bad icecream oyununun 1., 2. veya 3. bölümü istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu kategori, sitemizde kesinlikle denemeniz ve zaman zaman orada önemli olabilecek tüm koşullarda davranmayı başarmanız gereken gerçekten harika oyun kategorilerinden biridir. Bu oyunlar Nitrome’dan ve muhtemelen Friv’in en komik oyunları, bu yüzden sizi bu oyunları sıralamaya ve elbette bu üçlemeyi oynamaktan zevk alıp almadığınızı bize söylemeye davet ediyoruz.

Bad Ice Cream oyunu, en iyi 2 kişilik çevrimiçi oyunlardan biri

Her şeyden önce, bizim için yapacağınız her şeyin çok önemli olacağından kesinlikle eminiz çünkü bu şekilde, orada tamamen sevdiğiniz her şeyi görmeyi zar zor başarabilirsiniz. Devam edin ve bulacağınız tüm ayrıntıları anlayın ve iyi davranmaya çalışın çünkü sizin gibi gerçek bir oyuncunun yapacağı ve tüm bu oyunlarda anlamayı başaracağı şey budur. Başımıza asla kötü bir şey gelmeyeceği kesindir ve her şeyde en iyi olmayı gerçekten isteyeceğiniz gerçek gerçektir. Bulunduğunuz her yerde buzu dondurmaya çalışın ve olabildiğince hızlı koşun çünkü bu oyunda mükemmel dondurma yapmak için tüm meyveleri bu şekilde yiyebilirsiniz.

Friv Bad Ice Cream Games’te elma, portakal, çilek, muz, kuş üzümü, kavun, hindistan cevizi, ananas, üzüm, armut bulsanız bile bu meyvelerden farklı buzlar yapabilirsiniz. Bütün bu dondurmanın üstesinden gelebileceğini ve içinde asla kaybolmayacağını söylemeye çalışmalısın, çünkü buradaki asıl mesele bu. Şu andan itibaren tüm ilginç şeyleri belirlemek istiyoruz ve kesinlikle kimsenin başka türlü üstesinden gelemeyeceği harika bir şey olacaksınız. Kendiniz için önemli olan ve bu gibi durumlarda başka hiçbir şeyin gerçekleşemeyeceği tüm anahtarları kullanmak zorunda kalacaksınız. Çok büyük ve çok harika bir şeye bakın çünkü bundan sonra her koşulda tamamen iyi bir şekilde yapılacak. Nasıl yönetebileceğinizi görmek istiyoruz.

Bu sefer size orada olacak ve kimsenin farklı bir şey belirleyemeyeceği birkaç şey hakkında bilgi vermek istiyoruz. Her şey dondurma ile ilgili. Dondurmayı ne kadar çok sevdiğinizi ve onsuz yaşayamayacağınızı biliyoruz. Pekala, bundan sonra bizi her koşulda görebileceğinizi bize göstermek için bu sefer size çok şey tavsiye ederiz. Her şey çok hızlı belirlenecek çünkü bu dondurma çeşidi farklı bir şey. Canlı ve hiç iyi değil.

Ona daha da yaklaşmanız gerekiyor çünkü o kadar kötü ve kötü oldu çünkü insanlar onu yemeyi bırakamadı. Kötü kötü adam dondurması kardeşleriyle bütün bir ekip toplayıp iyi ve masum insanlara kötü şeyler yapmak için yola koysun diye tüm akrabaları yenmişti. Zamanla belirlemek istediğiniz her şeyi anlamaya ve görmeye çalışın ve orada gerçekten hoşunuza giden şeyler, farklı bir şey yokmuş gibi gerçekten harika bir şey. Orada bulacağınız şeylere bir bakın ve bize her şeyi anlatın. Tüm bu dondurmanın üstesinden gelebileceğinizi ve bunu takip eden tüm koşullarda zamanla yenebileceğinizi görmek istiyoruz. Tüm kavramlarını anladığınızdan emin olun ve sırlarını ve mümkünse hassas noktalarını da öğrenebilirsiniz.

Sizden çok fazla merak ve zamanla tamamen önemli olan birçok şeyi kendiniz belirlemenizi istiyoruz. Asla gitmemize ve gerçekten önemli olan bu durumlarda en iyi olmaya çalışmamıza izin vermeyin. Dondurma hakkında biraz bilgi toplayın çünkü zor olacak ve herkes onu alıp defolup gidemeyecek. Tehlikeli olacak. Dondurma çılgındır ve mümkün olan her şekilde dünyayı fethetmeye çalışır, ancak tüm davranışlarını ve planlarını gerçekleştirmesine izin vermemelisiniz, çünkü bu, bildiğimiz dünyanın sonunun gelebileceği anlamına gelir. Her şeyi onlardan önce halletmeye çalışın ve ondan sonra dondurmayı yiyin ve ziyafet çekin çünkü bunu tamamen hak ediyorsunuz.

Asla böyle gitmemize izin verme çünkü senden çok şey duymak istiyoruz ve süper havalı oyunlarımız sırasında nasıl hissettiğini. Sürekli beğeni ve paylaşımlar bekliyoruz. Kişisel fikrinizi de duymak istiyoruz çünkü tüm zamanların en iyisi olmak bu demektir.

Yayınlanma tarihi: Aralık 2010
Yayınlanma: Nitrome Touchy
Oyun sayısı: 3
Okul için engellenmemiş/saldırıya uğramış sürüm: Evet
Düşmanlar: Iowa, turuncu mürekkepler, yumurtalar, troller, robotlar, uzaylılar, buz yiyiciler, kaktüs, ördekler, kum solucanları;
Orijinal Karakterler: Vanilya, Çilek, Çikolata, Şerbet, Nane çikolatalı cips, Balonlu sakız;

Her oyuncu için kontroller:
1. Oyuncu 1: hareket etmek için okları ve buzu oluşturmak veya kırmak için BOŞLUK’u kullanın;
2. Oyuncu 2: hareket etmek için W, A, S, D’yi ve buzu oluşturmak veya kırmak için F’yi kullanın;
3. Oyuncu 3: Hareket etmek için I, J, K, L’yi ve buzu oluşturmak veya kırmak için U’yu kullanın;
4. Oyuncu 4: hareket etmek için 8,4,5,6’yı ve buzu oluşturmak veya kırmak için 1’i kullanın;

yapboz oyunu
meyve ve kötü adamlardan oluşan bir labirentte dondurma olarak oynadığınız yer. Zorluk, bir düşman tarafından yakalanmadan önce tüm meyveleri almaktır! Neyse ki, düşmanları tuzağa düşürmenize veya onlardan saklanmanıza yardımcı olmak için duvarları ateş ederek var edebilirsiniz.

Nasıl oynanır
meyve toplamak
Dondurma külahınıza atlayın ve mevcut olan meyveleri toplayın. Her seviyede, bir sonraki aşamaya geçmeden önce temizlemeniz gereken belirli bir meyve miktarı vardır. Onlara yaklaşırsanız sizi öldürecek çeşitli düşmanlar bulacaksınız, bu yüzden taktiksel oynamanız ve mantıklı düşünmeniz gerekiyor.

duvarlar inşa et
Sol tıklayarak, düşmanları tuzağa düşürmek ve arkasına saklanmak için buz bloklarından oluşan bir duvarı vurabilirsiniz. Sol tıklama, tıkladığınız blokları da yok eder. Seviyeler ilerledikçe, koşabilen, yuvarlanabilen ve buz bloklarınızı parçalayabilen daha zorlu düşmanlar ortaya çıkar.

Saati yenmek
Bad Ice Cream’de bir başka önemli zorluk daha var ve o da saat. Oyun sadece yolunuza her türlü tuhaf mücadeleyi atmakla kalmaz, aynı zamanda eklenen zaman baskısı ile de uğraşmak zorunda kalırsınız.

Oyunu tamamla
Fethedilecek 40 seviye var. Her seviyenin benzersiz bir teması ve farklı düşmanları vardır, unsurlar zaman geçtikçe çarpıcı biçimde değişir.

Bunun Gibi Daha Fazla Oyun
Nadiren Bad Ice Cream kadar ilgi çekici bir retro tarzı arcade oyunu elde edersiniz. Neyse ki, başka harika seçenekler de var. Bu seçeneklerden biri, birkaç bölümden oluşan dev bir seviyede yeni bir arcade oyunu olan Big Neon Tower Tiny Square’dir. Testere Dansı başka bir harika seçim!

Özellikleri
40 seviyeli yoğunlaştırıcı zorluk
Her seviyede karşılaşılacak birden fazla zorluk
Mükemmel pikselli görseller ve epik müzik
Mantıksal bulmacalar ve akılsız eğlencenin eşsiz bir kombinasyonu!
Yayın tarihi
Aralık 2010

geliştirici
Kötü Dondurma Nitrome Ltd. tarafından yapılmıştır.

platformu
internet tarayıcısı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8.026 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin