Neşeli dondurmalar Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

neşeli dondurmalar oyunları, Kötü Dondurma eğlencelidir. oyunun gerçek adı bad ice cream olarak piyasaya sürülmüştür.

yapboz oyunu
meyve ve kötü adamlardan oluşan bir labirentte dondurma olarak oynadığınız yer. Zorluk, bir düşman tarafından yakalanmadan önce tüm meyveleri almaktır! Neyse ki, düşmanları tuzağa düşürmenize veya onlardan saklanmanıza yardımcı olmak için duvarları ateş ederek var edebilirsiniz.

Nasıl oynanır
meyve toplamak
Dondurma külahınıza atlayın ve mevcut olan meyveleri toplayın. Her seviyede, bir sonraki aşamaya geçmeden önce temizlemeniz gereken belirli bir meyve miktarı vardır. Onlara yaklaşırsanız sizi öldürecek çeşitli düşmanlar bulacaksınız, bu yüzden taktiksel oynamanız ve mantıklı düşünmeniz gerekiyor.

duvarlar inşa et
Sol tıklayarak, düşmanları tuzağa düşürmek ve arkasına saklanmak için buz bloklarından oluşan bir duvarı vurabilirsiniz. Sol tıklama, tıkladığınız blokları da yok eder. Seviyeler ilerledikçe, koşabilen, yuvarlanabilen ve buz bloklarınızı parçalayabilen daha zorlu düşmanlar ortaya çıkar.

Saati yenmek
Bad Ice Cream’de bir başka önemli zorluk daha var ve o da saat. Oyun sadece yolunuza her türlü tuhaf mücadeleyi atmakla kalmaz, aynı zamanda eklenen zaman baskısı ile de uğraşmak zorunda kalırsınız.

Oyunu tamamla
Fethedilecek 40 seviye var. Her seviyenin benzersiz bir teması ve farklı düşmanları vardır, unsurlar zaman geçtikçe çarpıcı biçimde değişir.

Bunun Gibi Daha Fazla Oyun
Nadiren Bad Ice Cream kadar ilgi çekici bir retro tarzı arcade oyunu elde edersiniz. Neyse ki, başka harika seçenekler de var. Bu seçeneklerden biri, birkaç bölümden oluşan dev bir seviyede yeni bir arcade oyunu olan Big Neon Tower Tiny Square’dir. Testere Dansı başka bir harika seçim!

Özellikleri
40 seviyeli yoğunlaştırıcı zorluk
Her seviyede karşılaşılacak birden fazla zorluk
Mükemmel pikselli görseller ve epik müzik
Mantıksal bulmacalar ve akılsız eğlencenin eşsiz bir kombinasyonu!
Yayın tarihi
Aralık 2010

geliştirici
Kötü Dondurma Nitrome Ltd. tarafından yapılmıştır.

platformu
internet tarayıcısı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Loading...
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin