web analytics

cuphead rush

Cuphead Rush Oyunu Oyna

Cuphead Rush, orijinal Cuphead Game’den kaç ve silahla mekaniklerini ve unsurlarını alır ve en iyilerinden biri olduğu için tüm ziyaretçilerimize oynamasını şiddetle tavsiye ettiğimiz bu yeni aksiyon-macera oyununun ana yönü haline geldikleri için bunları kapsamlı bir şekilde genişletir. Bu kategorinin şimdiye kadar ürettiği hayran yapımı oyunlar!

Cuphead ile maceranıza devam edin!

Cuphead’in basit ve ücretsiz dış görünümü ile başlıyorsunuz, ancak yol boyunca topladığınız ve kazandığınız yıldızlarla kilidini açıp yenilerini satın alabileceksiniz. Karakteriniz kendi kendine ilerler, zıplamalarını ve havada dönmelerini sağlamak için tıklamanız veya dokunmanız gerekir.

Karşılaştığınız çukurların, engellerin, tuzakların ve düşmanların üzerinden uçmak için bunu yapın, çünkü bunlara çarpmak veya düşmek ölüm anlamına gelir, bu da koşuya en baştan başlamak anlamına gelir. Mümkün olduğunca çok yıldız toplamak ve harika bir iş çıkarmaya devam etmek için platformlardan yararlanmaya çalışın.

Size en iyisini diliyoruz, sadece burada mümkün olduğu için baştan sona eğlence ve daha fazlasını istiyorsanız, web sitemiz her zaman bunun için en iyisi olacak!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.