web analytics

şehirde polis arabası

Şehirde Polis Arabası Oyunu Oyna

Şehirde Polis Arabası sürme oyunu oyna. bir polis memuru rolünü oynayacağınız yeni bir sürüş, yarış ve çok yönlü simülatör oyunudur; birçok suçun işlendiği devriye gezen şehir, bu yüzden onları durdurmak için hızlı sürmeniz gerekiyor. Buna hazır mısın? Eminiz, bu yüzden eğlenceye hemen başlayabilmeniz için daha fazlasını açıklamamıza izin verin!

Polis Arabasını Şehirde Çevrimiçi Sür!

İlk olarak, kontroller: Sürüş için WASD’yi, arabalara binmek veya arabadan inmek için F’yi ve kamera türlerini değiştirmek için C’yi kullanın. Şehri dolaşın ve üstleneceğiniz görevler bulun, burada araba kullanıp devriye gezeceksiniz, suçluları kendi arabalarında kovalayacaksınız, hatta diğer arabalara karşı yarışacaksınız, belki biraz drift yapacak ve tabii ki uygun şekilde park edeceksiniz.

Şehir büyük, bu yüzden her yerde keşfedilecek ve keşfedilecek yeni şeyler var, bu yüzden polis memurunuzu şehrin her köşesine götürün, böylece huzuru koruyabilirsiniz ve vatandaşlarınız size teşekkür edecektir. Sadece bir arabayla başladığınızı bilin ama görevleri bitirdikçe daha iyi, daha havalı ve daha hızlı polis arabalarıyla ödüllendirileceksiniz.

Hemen şimdi bu yeni maceraya başlayın ve bir saniye bile durmayın, çünkü daha yeni başladığımız için bugün çok daha fazla sürprizimiz var!

Nasıl oynanır?

WASD tuşlarını, C ve F tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.