web analytics

doctor who: bir uzay ve zaman destanı

Doctor Who: Bir Uzay ve Zaman Destanı Oyunu Oyna

Doctor Who Oyunlarını her gün ücretsiz olarak bulup oynayamazsınız. Yine de, size bir kez daha kanıtlıyoruz, çünkü şimdi sizin için bir insan gibi görünen ama aslında iki kalbi olan ve zaman yolculuğu yapan bir uzaylı olan Doktor’u içeren bir oyunumuz var. tonlarca güç, bir uzay gemisi olan TARDIS’i kullanarak, iyi insanları ve uzaylıları kurtarmak ve onlara zarar verenleri incitmek için uzayda ve zamanda seyahat etmek için! Hepsi ve daha fazlası bu yeni oyunda!

Çevrimiçi bir Doctor Who oyunuyla A Space and Time Saga’ya devam edin!

Onuncu Doktor (gösteride David Tennant tarafından oynanır) bir tehlike sinyali alır ve kendini uzayın sonsuzluğunda sürüklenen terk edilmiş bir Cybermen taşıyıcı gemisinde bulur. Bu, yalnızca insanların tehlikede olduğu anlamına gelebilir, çünkü Siberler, insanları alıp onları makinelere dönüştüren, onları tüm duygularından ve normal davranışlarından arındıran, ancak bunun yerine kovan zihnini daha fazla yıkım ve kaosa doğru takip eden bir robot ırkıdır.

Doktor için en iyi kararları vereceğinize güvendiğiniz, hikayelerinin çoğu bittiğinde hikayeyi mutlu bir sona doğru ilerlettiğiniz bu tıkla ve tıkla macera oyununda bu klasik kötüleri nasıl yeneceğinizi kendiniz öğrenin. Hadi başlayalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.