web analytics

süper robot kahramanlar

Süper Robot Kahramanlar Oyunu Oyna

Super Robo Heroes, Power Rangers gibi serilerden büyük ölçüde ilham alan bir 2D yan kaydırma oyunu olan dövüşlü yepyeni bir aksiyon-macera oyunudur, başlığından da anlaşılacağı gibi, yalnızca bu kahramanlar aslında robottur, çünkü sadece onlar yeteneklidir. dünyayı istila eden çeşitli canavar benzeri canavarları yenmek için yeterli. Tabii ki, bu kahramanlar olarak siz de yardım edebilirsiniz!

Süper Robo Kahramanları olun ve günü kurtarmak için savaşın!

Her seviyede, karşılaştığınız tüm canavarlarla yüzleşmeli, onları hiç kalmayıncaya kadar dövmelisiniz, yani seviyeyi kazandığınızda ve kazandığınız madeni paralar, mücevherler ve diğer ödüllerle, kendinizi geliştirdiğinizden emin olun. kahramanlarınızın becerileri, güçleri ve teçhizatı, onları daha sonraki savaşlar için daha güçlü hale getirir.

Bu çok önemlidir, çünkü her yeni seviyede daha güçlü düşmanlar ve daha büyük sayılar bulunur. WASD veya OK tuşlarını kullanarak hareket edin, Space ile vurun, özel vuruşlar için H, J, K, L tuşlarını kullanın ve fare ile öğeleri seçin. Çok fazla saldırıya uğramayın ve sağlık barınızın tükenmesine izin vermeyin, kaybedersiniz.

Şimdi size sadece iyi şanslar ve en iyi dileklerimizi iletebilir ve sizi daha fazla günlük oyunumuza göz atmaya davet edebiliriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.