web analytics

medeniyet savaşı 4 oyunu oyna

Medeniyet Savaşı 4 Oyunu Nasıl Oynanır?

Medeniyet Savaşı 4 oyna . Bu oyun amaçladığım şey için mükemmel: 5 ve 4 yaşındakileri benimle eğlenmek için masaya getirmenin eğlenceli bir yolu. Benim için oyun eğlenceli, ama çok az stratejik derinliğe sahip basit bir oyun, bu yüzden beş yıldız değil. Oyun hakkında harika olan şey, çocuklarımın kesinlikle sevmesi. Her gün oynamak ve bunu yapmak için çok heyecanlanıyorlar. Zar rulo oran tam bir anlayış onun seviyesinin biraz ötesinde olmasına rağmen 5-yr eski, oyunun en anlar. 4 yaşındaki kavramlar biraz daha az anlar, ama yine de çok heyecanlanır. Bazı koçluk ve yardım ile, hem gerçekten, gerçekten zevk bir şekilde oyun yoluyla alabilirsiniz (kurallar zor, bu yüzden sık sık onlara mulligans vermek). Bu, kaliteli olmak, hiçbir şey için ticaret yapamayacağım zaman (tabii ki, bu sefer spor ve açık hava zamanı ile birlikte dengeliyorum!). Bileşenler birinci sınıf, ve benim çocuklar gerçekten zar haddeleme kısmını zevk. Yani birkaç Not ve olası soruların cevapları:
– Bunu kime tavsiye ederim? Kolay, eğlenceli ve hafif bir şekilde strateji oyunu hobi içine küçük çocuklar ya da belki de önemli başkalarını getirmek isteyen oyuncular.
– Bunu kime tavsiye etmem? Daha sert oyunlar arasında tatmin edici bir hızlı düzeltme arayan oyuncular veya diğer oyuncuları beklerken (oyun tatmin etmek için çok stratejik olarak sığdır).
– Oyuncuların karşı karşıya önemli stratejik kararlar nelerdir? İlk ruloya dayanarak, bir oyuncunun en büyük kararı hangi kaleye gideceğidir ve bu oran anlayışını gerektirir.

Ben bu oyun benim çocuklar ile umuyordum interaktif deneyim tam türünü teslim tamamen memnunum. 4-bunun için yıldız, ama değil 5 kendimi bu gerçekten strateji oyunları enjoye diğer insanlarla oynamak için inanılmaz bir oyun olarak kabul etmem çünkü. Medeniyet Savaşı 4 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.