web analytics

takeover

Takeover Oyunu Oyna

Takeover oyna ✅✅. Havada bombalar, mermiler düşmanınıza doğru yarışıyor ve askerleriniz düşman saldırılarının dalgalarını durdurmak için koşuyorlar. Battle Gear, üssünü ne pahasına olursa olsun korumak zorunda olduğunuz askeri temalı inanılmaz bir üs savunma oyunudur! Çok çeşitli birlikler arasından seçim yap, birimlerini eğit ve düşmanlarına üssünün geçilmez olduğunu göster! Strateji ve askeri taktiklerle, düşmanlarınız üslerine çekilirken savaş alanına hükmedin! Kaskını tak ve emirleri almaya başla, general! Kazanmak için bir savaşımız var!

Battle Gear, bağımlılık yapıcı bir oyun ve geniş askeri birim seçenekleriyle stratejik bir temel savunma oyunudur. Piyadeden donanmaya, siparişlerinizi bekleyen kalabalık bir birlik listesine sahipsiniz. Yeşil ormanlardan açık denizlere kadar 18 farklı alanda oynayın ve düşmanlarınıza son hatalarını yaptıklarını gösterin. Oyuncu olarak, bu heyecan verici oyunda amacınız tabanınızı düşman dalgalarından korumak ve birliklerinizi üslerine göndererek ve onu yok ederek savaşı kazanmaya çalışmak. Emrinde çok çeşitli mevcut birimler var. Bu birimleri eğitmek için paraya ihtiyacın var, ve bu parayı düşman birimlerini yenerek kazanıyorsun. Piyade, tabanca, el bombası, tüfek ve hatta roketatar dahil olmak üzere çeşitli silahlarla donanmış askerleri içerir! Bunlar, onları meşgul tutmak için düşmana fırlatabileceğiniz öncü birliklerdir. Tüm stratejik düşüncelerinize ve iyi planlarınıza rağmen, düşman savunma hattınızı kırabilir ve üssünüze yaklaşabilir. Taretleri üssünüzün etrafına stratejik olarak yerleştirerek onları şaşırtın ve zafer hayalleri tükenmeye başladığında son gülüşün! Gökyüzünden takviye çağrısı yapın ve ilerlemelerini durdurmak için düşmanınıza füzeler yağdırın!

Titiz planlama ve stratejik manevralar zafer getirir! Günü kazanmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, heyecan verici strateji oyunları ve Kule Savunma oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin!

Özellikler
Farklı birim tipleri
Birimlerinizi yükseltin
18 farklı savaş alanı
Renkli 2D grafikler
Kontroller
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
fateh

oyun oynamak istiyorum

Kasım 2, 2020
SaliH

Çocukluğumun oyunu be son levele gelene kadar kalkmazdım oyunun üzerinden.

Ocak 7, 2022