web analytics

subway surfers hong kong

Subway Surfers Hong Kong Oyunu Oyna

Subway Surfers: Hong Kong oyunu oyna. Honk Kong, web sitemizdeki Subway Surfers World Tour Games serisi aracılığıyla keşfedebileceğiniz en yeni şehirdir, sizinle ücretsiz olarak paylaşabildiğimiz için çok mutluyuz, çünkü hepimiz çok eğlendik. bitmeye başlıyor, öyleyse neden daha önce bu sonsuz koşu oyunlarından hiçbirini 3d oynamamış olsanız bile aynı şey sizin için de geçerli olmasın!

Buradaki en yeni Subway Surfers Oyunlarından birinde Hong Kong’u keşfedin!

Yön tuşlarıyla sola, sağa hareket eder, zıplar ve kayarsınız, bu eylemleri kullanarak tüm trenleri, barikatları ve yolda karşılaşacağınız diğer her türlü engeli aşmak için kullanırsınız çünkü onlara çarpmak, yakalanmak anlamına gelir. seni grafiti için kovalayan polis memuru.

Sörf tahtası yükseltmesini alın ve etkinleştirmek için boş alana basın, daha da hızlı ilerlemek için kullanın ve formattan beklediğiniz gibi, parkur boyunca mümkün olduğunca çok jeton toplamaya çalışmanız gerekir, çünkü daha fazlasına sahip olursunuz. , puanınız o kadar büyük olur ve yeni panoların, görünümlerin ve karakterlerin kilidini açmanıza izin verir!

Elbette şimdiye kadar sizden istenen her şeyi anladınız, bu yüzden elbette şimdi bu oyuna elinizden gelenin en iyisini vermeye hazır olmalısınız ve ileride bunlardan daha fazlasını denediğinizi görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.