web analytics

subway surfers: marrakech

Subway Surfers: Marrakech Oyunu Oyna

Subway Surfers: Marrakech oyunu oyna. Marakeş, sizi, adından da anlaşılacağı gibi, sizi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki en büyük başkentlerde, metrolarını keşfedebileceğiniz bir yolculuğa çıkaran Subway Surfers World Tour Games serisinde keşfetmeye davet ettiğimiz en son konumdur. grafiti yaptığınız için bir polis memuru tarafından kovalandığınız için sistemler.

Subway Surfers: Marrakech’i hemen şimdi çevrimiçi deneyin!

Bu yönlerde eğilmek için sağ ve sol ok tuşlarını, zıplamak için yukarı oku ve bu engellerin altından kaymak için aşağı ok tuşlarını kullanın. Engellerden kaçının çünkü onlara koşarken çok fazla çarparsanız, yetkililer tarafından yakalanır ve oyunu kaybedersiniz.

Yol boyunca toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın, çünkü bunları yeni görünümler satın almak için kullanabilirsiniz ve trenlerin üzerinden uçmanızı sağlayan sörf tahtası güçlendirmesi hazır olduğunda, boşluk tuşuyla etkinleştirin. Size sadece iyi şanslar ve harika bir deneyim diliyoruz, sizi tüm arkadaşlarınıza harika içeriğimizi de söylemeye davet ediyoruz. Zevk almak!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.