web analytics

meyve şefi

Meyve Şefi Oyunu Oyna

Meyve şefi oyunu oyna. Fruit Chef, muhtemelen beklediğiniz gibi, neredeyse on yıl önce çoğu telefonda kullanıma sunulmuş olmasıyla, mobil oyunun şafağına damgasını vuran ikonik bir oyun olan Fruit Ninja Games’in en yeni oyunlarından biridir. onu oynuyordu. Bilin bakalım, insanlar gerçekten eğlenceli beceri oyunları oldukları için hala yapıyorlar ve bu, güncellenmiş grafiklere sahip yeni bir sürüm ve tüm cihazlarda oynayabileceğiniz bir sürüm: PC’ler, telefonlar, tabletler.

Bize çevrimiçi olarak bir Meyve Şefi olarak kesme becerilerinizi gösterin!

Meyveler ekrana atıldığında, PC’de fareyi ve mobil cihazdaki parmağınızı kullanarak üzerlerine kaydırarak kesmelerini sağlayın ve kestikçe puan kazanırsınız, bu nedenle istediğiniz kadar meyve kesmeyi hedefleyin. büyük bir puan almak mümkün.

Eğer çok fazla meyve kesmeyi başaramazsan, yani beş, aslında beş canını kaybedersin ve oyunu kaybedersin. Bombalar da görünür, bu yüzden onları kesmekten kaçının, çünkü üç bombayı keserseniz, o durumda da kaybedersiniz.

Artık kurallar belirlendiğine ve anlaşıldığına göre, hiçbir şey sizi şu anda tonlarca eğlenmekten alıkoyamaz ve belki de arkadaşlarınıza her gün gelen ve sizi her zaman eğlendiren harika içeriğimizden bahsedin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.