web analytics

suşi lokantası

Suşi Lokantası Oyunu Oyna

Sushi Go Round, bu şaheseri yaratanlar oldukları için artık Miniclip Games kategorimize eklenen en iyi restoran servisi oyunlarından biridir ve şimdi size bu oyunu oynaması ve oynaması ücretsiz olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. engelsiz, şimdiye kadarki en iyi zamana sahip olmak üzeresiniz, garantili!

Restoranınızdaki tüm müşterilere Sushi Go Round yapın!

Müşteriler gelir ve size istedikleri bir Suşi siparişini söylerler, bu yüzden Suşi Tarifleri kitabından bakın ve sonra onun için aynı malzemeleri seçin, silindire koyun ve ardından suşi yapmak için üzerine tıklayın. hareket alanına gidecek ve daha sonra sizi parayla ödüllendiren müşterinize ulaşacak ve yakında saniyeler içinde geri dönecektir.

Müşterilerinizin ruh hallerine dikkat edin, çünkü onlara yemeklerini çok geç teslim etmek kötüdür ve sadece gelecekte patronajlarını ve şimdiki paralarını kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda çok fazla insan restoranınızdan mutsuz ayrılırsa , bir suşi şefi olarak bir haftalık denemeniz orada ve orada sona ereceğinden, oyunu o anda ve orada kaybedebilirsiniz. Hadi gidelim!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.