web analytics

açgözlü yılan oyunu oyna

Açgözlü yılan Oyunu Nasıl Oynanır?

Greedy Snake, son zamanlarda gördüğümüz çevrimiçi yılan oyunlarının en iyi yenilerinden biridir, şu anda oyun dünyasında onlarca yıldır klasik olarak kalan bir format, HTML5 ve 3D teknolojileri sayesinde yeni bir hayat atışı kazanıyor. Bu oldukça basit bir versiyon olsa da, zaten büyük ve popüler olan bu kategoride daha önce görmediğiniz gibi olacak tonlarca yeni mücadele ile!

Açgözlü Yılan ol ve yemeye devam et!

Yılanınızla platformlar arasında hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın veya bacakları olmadığı için isterseniz kaydırın ve bir telefon veya tablet cihazında oynuyorsanız aynısını yapmak için ekrandaki özel dokunmatik kontrolleri kullanın.

Havada da hareket edebilirsiniz, ancak çok fazla hamle yaparsanız ve bunu yaparken dengenizi kaybederseniz, yılanınız tüm gücünü kaybeder ve aşağı düşer ve seviyeyi o anda ve orada etkili bir şekilde sona erdirir.

Bir kursun sonunda portala ulaşmadan önce, açgözlü ve aç olduğunuz için etraftaki tüm elmaları ve diğer meyve ve yiyecekleri yemeyi deneyin ve büyük bir puan istiyorsunuz, değil mi?

Her yeni seviye, izlemeniz için daha karmaşık bir rotaya sahiptir ve size verilen süre dolmadan tüm seviyeleri bitirmeniz gerektiğini bilin.

Odaklanın, asla pes etmeyin ve daha önce hiçbir şeye benzemeyen bir bulmaca-macera oyununda karınları dolu en açgözlü yılan olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.