web analytics

google snake

Google Snake Oyunu Oyna

Google Snake oyunu oyna. Google çevrimiçi olarak bir Snake oyunu yaptı ve ekibimiz, tüm ürünlerinde olduğu gibi, çoğunlukla sizin için buraya ücretsiz olarak getirmek için onlarla ortak olmaktan mutluluk duyuyor, çünkü yarattıkları diğer her şey gibi, bahse girebilirsiniz. üretim seviyelerinin ve kalitenin de yüksek olduğunu ve bu aynı zamanda alacağınız eğlence miktarı için de geçerli, ki bu çok fazla olacak!

Google Snake’i hemen çevrimiçi oynayın!

Yılanı yeşil harita etrafında hareket ettirmek için WASD tuşlarını veya OK tuşlarını kullanın, burada puanınızı artırmak için mümkün olduğunca çok elma yemeniz gerekir, çünkü ne kadar büyükse performansınız o kadar iyi olmuştur. Ayrıca yedikçe daha da büyürsün.

Kendi kuyruğunu ya da yılan vücudunun herhangi bir bölümünü yememeye dikkat et, çünkü kaybedersin ve ayrıca haritanın duvarlarına çarparsan anında kaybedersin.

Bu, baştan sona eğlencenin garanti edildiği bir beceri ve odaklanma oyunudur, bu yüzden dünyadaki hiçbir şey için bu oyunu kaçırmayın ve sürüş için arkadaşlarınızı da davet edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.