web analytics

sığınak kurtarma planı oyunu oyna

Sığınak Kurtarma Planı Oyunu Nasıl Oynanır?

Sanctuary Rescue Plan, şu anda sizinle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz, ipi kesin olan yepyeni bir bulmaca oyunudur, hem çocukların hem de yetişkinlerin yeterince alamayacağı kadar popüler formatta yepyeni bir dönüş. , aynı anda hem çok fazla zorluk hem de tonlarca eğleneceğinizden emin olduğumuz yer, bu yüzden bu oyun umarım radarınızın dışında kalmayacak!

En iyi Sığınak Kurtarma Planını oluşturun!

Her seviyede, iplerle asılı şapkalı bir çöp adamınız var ve amacınız onları kesip yere güvenli bir şekilde düşmesini sağlamak ve ardından kapıdan bir sonraki seviyeye çıkarak yıldız ve puan kazanmak. tamamlanan her seviye. Her seferinde 3/3 yıldız almayı deneyin.

Şimdi, ipleri kestiğiniz sıranın çok önemli olduğunu bilin çünkü yanlış bir şekilde keserseniz ve çöp adam tuzaklara veya tehlikelere çarpar ve sonra ölürse, seviyeyi de kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir. çizik, ve bunu istemezsin, değil mi?

Bu oyunda size en iyi ve bol şans diliyoruz, buna sahip olmak her zaman güzeldir ve sadece buraya ve buraya gelmek için daha fazla eğlence için buralarda kalmanızı umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.