3 Kişilik Oyunlar

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

3 kişilik oyunlar oyna. 3 Oyunculu Oyunlar, 3 Kişilik Oyunlar arkadaşlarınızla oynanmak üzere tasarlanmıştır. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere farklı oyun modları oynanmaktadır. Bu kategori aynı bilgisayardan 3 farklı kişi tarafından oynanabilen 3 oyunculu oyunları kapsayacaktır.

3 Oyunculu Oyunlar, bir hedefe ulaşmak için sıra almayı ve birlikte çalışmayı teşvik eder. Her oyuncunun klavyede kendi kontrolleri vardır. Bunlar standart ok tuşları ve WASD tuşlarıdır. Ancak bu oyunların bir mobil cihazdan veya PC’den de oynanabileceğini ve kontrollerin farklı formatlarda farklı olabileceğini unutmayın. Becerinizi test etmek için atış oyunları, yemek pişirme, macera ve sürüş oyunları arasından seçim yapın.

Cihazı sırayla kullanmanız veya her oyuncunun klavyenin kendi bölümünü kontrol etmesini sağlamanız gerekebilir. Büyük ölçüde oynamak için kullandığınız cihazın türüne bağlı olacaktır. Her oyuncunun oyun sırasında karakterini kontrol etmek için kendi anahtarları vardır. Sıralar arasında geçiş yapan oyunların oynanması genellikle daha kolaydır ve hep birlikte oynadığınız oyunlardan daha adil olma eğilimindedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2.523 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin