web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

3 Dakikada Kaç

3 Dakikada kaç oyunu oyna. Uzaya kaça bilmek için, oyun seviyelerini geçmek için sadece üç dakikanız var! Hareket etmek için sol veya sağ okunuzu ve zıplamak için boşluk çubuğunuzu veya yukarı okunuzu kullanın. Puan toplamak için para toplayın. Kapıyı etkinleştirmek ve açmak için büyük kırmızı düğmeye doğru yürüyün. Seviyeyi kazanmak için kapıdan girin.

Zaman dolmadan roket gemisinden kaçabilir misin? Görevinizi tamamlamak için 3 dakikanız var. Puan kazanmak için paraları toplayın. Yol boyunca tüm engellerden kaçınarak platformdan platforma dikkatlice atlamanız gerekecek. Bu retro 8-bit grafik tarzı kaçış oyununu bitirmek istiyorsanız hızlı düşünmeniz ve hızlı hareket etmeniz gerekecek! Kaçmak İçin 3 Dakika oyununu cep telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda çevrimiçi oynayın.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için sol veya sağ ok tuşlarını kullanın. Atlamak için boşluk çubuğunu veya yukarı ok tuşunu kullanın. Kapıyı etkinleştirmek ve açmak için kırmızı düğmeye gidin. Seviyeden çıkmak için kapıdan girin. Dokunmatik ekranlı cihazlarda, hareket etmek ve zıplamak için ekrandaki ok düğmelerine dokunun

YORUMLAR
zibilyon adam

oyun çok iyi bitirebilen var mı

Ekim 14, 2023