web analytics

Among Us Oyunları

TÜM OYUNLAR

Among us oyunları bölümü, dedektiflik becerilerini test etmeyi sevenler için gerçek bir keşif olacak. Burada, oyuncuları çok garip olayların yaşandığı bir uzay gemisine götürecek heyecan verici oyunlar bulacaksınız. Mürettebat arasında, tüm astronotlarla birlikte gemiyi yok etmeyi planlayan birkaç hain var. Oyunun olağan senaryosu gibi görünüyor, ancak her şey o kadar basit değil. Sonuçta hem sıradan bir astronot hem de imposter olabilirsiniz. Bu, gerçek bir kahraman veya her an sabote etmeye hazır, havalı ve anlaşılması zor bir sahtekar gibi hissetmek için harika bir fırsat. Burada sizi bir tehlike atmosferine sürükleyecek bir oyun bulabilirsiniz. Yaklaşan ihanet hissi, sezginizi uyandıracak ve tüm duygularınızı birkaç kez daha keskin hale getirecektir. Geminin mürettebatını kurtarın ya da herkesi kandırın ve yakalanması zor bir hain olun! Sonsuz uzay genişlikleri, gizemli hainler ve yaşam savaşları sizi bekliyor! Among us oyunları kral oyun skor sitemiz’de herzaman ücretsiz kalacaktır.

Aramızda Oyunlar, dünyanın en popüler uygulamalarından biri haline geldi. En güçlü oyun bilgisayarına sahip olmanızı gerektirmeyen hafif bir oyundur ve telefondan dizüstü bilgisayara ve Mac bilgisayara kadar her yerde çalışabilir! Özellikle 2020 yılında, pandeminin zirve yaptığı dönemde; Aramızda dünyanın en popüler oyunu oldu. Şimdi olsa da, oyun değişiyor ve daha ayrıntılı bir şeye dönüşüyor. Geliştiriciler, kıyafetlerde daha fazla güncelleme, mevsimsel değişiklikler ve bir ton gizli Paskalya yumurtası ile oyuna sola ve sağa içerik ekliyorlar.

Tabii ki, bir oyuna ne zaman Paskalya yumurtası ekleseniz, oyunun gerçek hikayesini merak eden bir sürü insanla karşılaşacaksınız. Yeni haritalar yayınlandığından beri Aramızdaki durum tam olarak buydu. İnsanlar, küçük uzay ekibinin arkasındaki hikayenin ne olduğu ve ilk etapta neden uzayda olduklarıyla oldukça ilgilendiler. Tabii ki, Aramızda kesinlikle çok oyunculu bir oyundur, bu yüzden gerçekten bir hikayesi yoktur, ancak birçok insan görevlerden, Paskalya yumurtalarından, Haritalardan ve gerçek oyundaki oynanıştan noktaları birbirine bağlamıştır. O halde lafı fazla uzatmadan; Hadi Aramızda hikayesinin ne olduğuna bir göz atalım!

EKİP ARKADAŞLARI:

Oyunun gerçek hikayesinden bahsetmeye başlamadan önce biraz kahramanlardan bahsetmemiz gerekiyor; ekip arkadaşları. Efsane, (ve bununla Reddit’i kastediyorum…) tam anlamıyla 3’2 boyunda olduklarını ve Taramayı Gönder adlı göreve göre her birinin 92 pound ağırlığında olduğunu söylüyor. MIRA olarak bilinen organizasyon için çalışıyorlar, bu, oyun içi haritalardan biri için MIRA HQ adıyla bulunur. Neden uzayda olduklarını da biliyoruz! Uzaylı jeolojisi ve biyolojisini araştırmak için oradalar; yani yabancı türleri ve onların yaşam koşullarını, çevrelerini ve gezegenlerini inceliyorlar. Bunu, içinde şu adları taşıyan dosyaları içeren Verileri Karşıya Yükle ve Verileri İşle görevleri aracılığıyla biliyoruz;

  • örnek_veri.tiff
  • mineraller_data.dat
  • madencilik_finances.png

Ayrıca oyunda değerli taşlar, eserler, mineraller, hayvan fosilleri, bitkiler ve hatta kemikler bulabileceğiniz bir sürü başka görev var! Şimdi Aramızda’nın gerçek web sitesinden bildiğimiz son şey, sahtekarlardan kaçmak ve medeniyete geri dönmek istedikleridir.

Aramızdaki Oyunlardan Sahtekarlar

Aramızdaki son derece popüler takma adını ve temel oyun mekaniklerini çevrimiçi olarak veren Sahtekarlar, tasarım gereği gizemli bir gruptur. Sadece mürettebatı öldürmek için orada olmaları dışında onlar hakkında fazla bir şey bilmeyeceksiniz. Öldürme animasyonlarının çoğundan şekil değiştiren canavarlar olduklarını ve havalandırma deliklerinde gezinmelerini sağlayan bir tür yeteneğe sahip olduklarını biliyoruz. Şimdi havalandırma olayı, mürettebat arkadaşları kadar küçük olmaları olabilir, ancak mürettebat arkadaşlarının havalandırma deliklerinden sürünerek geçmesine gerek yoktur. Sahtekarların da kesinlikle acımasız olduklarını biliyoruz, karınlarının içinde açılan gizli bir ağızları var ve sivri uçlu bir dil daha sonra mürettebatı kazığa oturtuyor.
Sahtekarların en bariz kaynağı, Polus’a ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarının araştırmasının korkunç bir şekilde yanlış gitmesidir. Orada ya bir mürettebat arkadaşının kuduz olmasına neden olan bir parazit enfeksiyonuna ya da onları yok etmek için mürettebat arkadaşlarının şeklini alan uzaylı bir yaşam formuna rastladılar. Her iki durumda da, sahtekarlar son derece zekidir, çünkü sadece görevleri yapıyormuş gibi yapmakla kalmaz, aynı zamanda ışıklar ve ark reaktörü gibi şeyleri de sabote ederler. Hatta bir teori, sahtekarların gerçekten uzaylı ya da parazit enfeksiyonları olmadığını, bunun yerine delirmiş olanın sadece paranoyak bir ekip arkadaşı olduğunu öne sürüyor. Bu teori, neden 2 veya belki 3 sahtekar olabileceğini veya mürettebat arkadaşlarına verdikleri garip uzaylı ölümlerini açıklamaz.

HİKAYE

Hikâyenin sahtekarlarla ana çatışması Polus’ta başladı, bu, ekip arkadaşlarının, yani araştırmacıların sahtekarlarla ilk kez Polus’ta karşılaştığı ve birçok zayiat verdiği yerdir. Ancak, galaktik seyahatleri için kullandıkları bir uzay gemisi olan Skeld’e ulaştıklarında hayatta kaldılar. Sahtekarların onları Skeld’e kadar takip ettiğini görünce şaşırdılar! Bu da daha fazla can kaybına neden oldu. Araştırmacılar MIRA adlı bir organizasyon için çalıştılar ve MIRA Karargahındaki silah odasına gidersek, karargahın sahtekar tehdidinin zaten farkında olduğunu ve gelen bir saldırıya hazır olduğunu fark ederiz. Yine de, MİRA Karargah araştırma ekibi, asalak yaratık ekip arkadaşlarından birini ele geçirip üsse girmeyi başardığı için sahtekarlarla boy ölçüşemezdi.

ÇÖZÜM

Aramızda’nın hikayesi çok gizli, gerçekten onun hakkında pek bir şey söylemedikleri bir tür örtünün altında. Bu yüzden de bu kadar seviliyor, çünkü hikayeyi anlatırsanız kimse onun hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışmaz. Geliştiricilerin Innersloth’un oyunlarında yarattığı gizem ustacadır ve Aramızda ücretsiz olan her maçı daha da eğlenceli hale getirir!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin