web analytics

civilization

Civilization Oyunu Oyna

Civilization, buna ilham veren medeniyetleşme oyunları serisi gibi dünya kurma oyunlarına yeni bir bakış ama modern teknolojiyle, 3B olarak ve her zaman ana oyun alanında herşeyi keşfetmeniz ve büyümeniz için yepyeni bir dünya önünüe seriliyor. Size her zaman en iyilerini sunmak istediğimiz harika çevrimiçi sanal oyun oyunlarına olan ilgi!

Kendi Medeniyetinizi çevrimiçi inşa edin!

Mağaralardan çıkıp kendi dünyasını kurmak isteyen ilkel bir mağara adamı olarak başlıyorsunuz ve emirler vermek için bir karargaha ihtiyacınız var, bu yüzden belediye binasını inşa etmek ilk göreviniz olacak. Bunun için taş gibi kaynaklara ihtiyacınız var, bu yüzden onu toplamak için cevheri bulun.

Kaya, ahşap, metal, et ve diğer pek çok şey, bir kasabayı bir şehre ve ardından tamamen yeni bir ülkeye dönüştürmek için onları kullanarak aramanız, kazmanız, toplamanız veya toplamanız gereken birincil unsurlar olacak. Kazandığınız kaynakları her zaman yaptığınız işe geri yatırım yapmak için kullanın.

Tabii ki, ne kadar büyük bir yer inşa ederseniz, içinde o kadar çok insan olacak ve birçok insanın bir araya gelmesi her zaman bu amaç için çalıştığı için medeniyeti geliştirmenize izin verecek. Verilen süre bitmeden her görevi bitirdiğinizden emin olun. Okları kullanarak hareket edin ve fare ile etkileşime geçin.

Bu simülasyonun baştan sona eğlenceli olacağından emin olduğumuz için, en azından sanal olarak, insanlık için yeni bir çağı başlatırken size en iyi zamanları diliyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.