web analytics

köprüyü bombala

Köprüyü Bombala Oyunu Oyna

Köprüyü Bombala oyunu oyna. Bomb The Bridge, içinde askerler, tanklar, ordu ve bunların hepsine sahip savaş oyunları ve bulmaca oyunları arasında harika bir kombinasyon, mantığınız ve stratejik kararlarınız etrafında dönen gerçekten ilginç bir öncül.

Bir köprüyü bombalamak oldukça popüler bir savaş taktiğidir çünkü düşman birliklerinin erişimini keser ve lojistiklerini mahveder ve şimdi oynanışını açıklayacağımız bu oyunun tüm seviyelerinde başarmaya çalıştığınız şey budur!

Köprüyü Bombala ve savaşı kazan!

Size toplam on iki seviye verilir ve her biri için performansınıza bağlı olarak bir ila üç yıldız kazanabilirsiniz. Mouse ile köprü boyunca uygun gördüğünüz yerlere bombalar yerleştirecek, düşman birliklerinin üzerine gitmesini bekleyecek ve ardından onları yola çıkaracaksınız. Tüm düşman askerlerini ortadan kaldırmak size zafer kazandırır.

Köprüyü çok erken veya çok geç havaya uçurursanız, bazı askerler kaçabilir ve bu size 3/3 yıldız vermez, bu yüzden bunun olmasına izin vermemeye odaklanın ve zamanlamanızı ve stratejinizi birbiri ardına geliştirin. Size en iyisini diliyoruz ve sizi kesinlikle kalmaya davet ediyoruz, daha harika oyunlar hala yolda, sadece sizin için!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
ekrem

çok iyi oyun

Kasım 8, 2022