web analytics

savaş çağı: tarih öncesi

Savaş Çağı: Tarih Öncesi Oyunu Oyna

Savaş Çağı: Tarih Öncesi oyunu Türk oyuncular tarafından çağlar boyu savaş oyunu olarak oynanmakta ve Hepimizin tek kelimeyle en iyi zamanını geçirdiği, hem oynayarak hem de yaratarak en iyi zamanları geçirdiği sitemize eklenen en iyi yeni strateji ve savaşlı savunma oyunlarından biri olan Age of War: Prehistoric’e hoş geldiniz, Age of War Games gibi bir formatın ne kadar sevildiğini bildiğimiz için, yeni grafikler, animasyonlar ve tonlarca daha heyecan verici seviye ile bu hissi yakalamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık!

Tarih Öncesi zamanlarda Savaş Çağı’nda hayatta kalın!

Fare ile ekranın sol alt köşesindeki çeşitli asker/karakter sınıflarına tıklayarak, evinize saldıran dinozorları durdurmak için onları kulübenizden dışarı gönderecek, kazanmak için onları daha fazla birliklerle yenmek zorunda kalacaksınız. tabii ki savaş.

Düşmanları yendikçe, daha fazla et yaratırsınız ve bu etin yeni birlikler elde etmek için kullanılması gerekir, çünkü onların beslenmesi gerekir, tabii ki, sınıfa bağlı olarak, zaman zaman başka tür eşyalar kullanarak, savaşçılara sahip olabilirsiniz. yolda daha güçlüler.

Seviyelerde ilerledikçe, dinozorlar büyüdükçe daha fazla et üretebileceksiniz, bu nedenle birliklerinizi de yükseltin. Size sadece en iyisini diliyoruz ve sizi biraz daha görmeyi umuyoruz, sizin için harika yeni oyunlarımız asla bitmiyor!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.