web analytics

Cartoon Network Oyunları

TÜM OYUNLAR

Cartoon Network Oyunları, Cartoon Network bugün TV’deki en popüler çizgi film kanallarından biridir – bu kanal uzun yıllardır var ve Ed, Edd ve Eddy, The Powerpuff Girls ve Dexter’s Laboratory gibi bazı ikonik çizgi filmleri yayınladı.

Cartoon Network’ten ilham alan oyunlarımız, çeşitli türlerde kanaldan en sevdiğiniz karakterlerden bazılarının kontrolünü elinize almanıza olanak tanır. Heyecan verici Nick Tennis Stars’ta spor becerilerinizi test edin veya alternatif olarak eğlenceli Tom ve Jerry platform oyununu oynayın. Cartoon Network’ü seviyorsanız (veya sevdiyseniz), bu tarayıcı oyunları seçkisini seveceğinizden emin olabilirsiniz!

Kral oyun skor’da Teen Titans, Steven Universe ve diğer Cartoon Network şovlarından efsaneler gibi en sevdiğiniz karakterleri içeren harika bir oyun seçkisine sahibiz. Bu oyunlar çoğunlukla şirketin kendisi tarafından veya karakterlerini ve benzerlerini kullanma izniyle üretilir.

Cartoon Network oyunlarından ne gibi özellikler bekleyebilirsiniz?

Cartoon Network ve Warner Media şirketi tarafından yaratılan harika oyunlar harika bir oynanışa sahip. Ayrıca, TV şovlarından ikonik karakterler içeriyor. Buna ek olarak, genellikle mükemmel grafiklere ve müziklere sahiptirler.

Oyunların çoğu platform tarzı oyun özelliğine sahiptir, ancak bazıları spor oyunları, bulmaca oyunları ve hatta yandan kaydırmalı aksiyon oyunlarıdır. Oynanış şekli ne olursa olsun, Powerpuff Girls ve Ben-10 gibi dizilerden karakterlerle macera zamanı bekleyin. Aşağıdakiler, bu oyunların ana özelliklerinden bazılarıdır:

  • Cartoon Network tarzında eğlenceli çizgi film grafikleri
  • Oynanış tarzına ve TV şovlarına uyan mükemmel müzik
  • TV istasyonundan sayısız karakter
  • Eğlenceli ama zorlu olan etkileşimli oyun

kral oyun skor’da en iyi Cartoon Network oyunları

Peki ne tür oyunlar bekleyebilirsiniz? Hangi oyunu oynamayı seçerseniz seçin, anlaşmanın şartlarını unutmayın – oyuncuların oyunları oynamak için genellikle oyun şartlarını kabul etmesi gerekir. Şu anda sahip olduğumuz en popüler Cartoon Network oyunlarından dördünü listeledik:

  • Toon Kupası 2019
  • bumerang sporları

Toon Cup 2019, farklı Cartoon Network karakterlerini içeren eğlenceli bir futbol oyunudur. Takımınızı seçin ve bir lige veya turnuvaya katılın ve toon kupası için yarışın. Mevcut takımlar arasında Ben-10, Gumball, The Bare Bears ve Adventure Time bulunmaktadır. Futbol oyunu eğlencelidir ve her oyuncunun kendi yetenekleri ve istatistikleri vardır.

Boomerang Sports, oyuncuların farklı spor aktivitelerine katılabilecekleri harika bir spor oyunudur. Scooby Do, Tom ve Jerry, Daffy Duck ve Bugs Bunny gibi Boomerang takımlarından birini seçin. Mevcut oyunlar arasında su kaydırakları, su basketbolu ve hatta pogo plaj voleybolu bulunur. Oyunlar oynamak eğlenceli ve zorlu.

Her Cartoon Network oyunu saatlerce eğlence sağlar. Neden hepsini kontrol edip en sevdiğiniz TV karakterlerinden bazılarının yanında oynamıyorsunuz?


En iyi ücretsiz çevrimiçi çizgi film ağ oyunlarından 28’ini topladık. Bu oyunlar, hem bilgisayarınız hem de mobil cihazlarınız için tarayıcı oyunlarının yanı sıra Android ve iOS telefonlarınız ve tabletleriniz için uygulamaları içerir. Bunlar arasında yeni çizgi film ağı oyunları ve Lemmings Launch, Boomerang Sports ve Sürekli Dizi: Farkı Bul gibi en iyi çizgi film ağı oyunları yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin