web analytics

home sheep home 2: uzayda kayıp

Home Sheep Home 2: Uzayda Kayıp Oyunu Oyna

Home Sheep Home 2: Uzayda Kayıp oyunu oyna. Sevimli koyun Shirley, Shaun ve Timmy ile uzayda farklı maceralara katılmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, beklemeden başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra “BAŞLAT” düğmesiyle ana menüye girebilirsiniz. Ardından “START GAME” ile devam edin. “EĞİTİM” düğmesi ile ücretsiz egzersizler yapabilirsiniz. Egzersiz yaptıktan sonra “LOST IN SPACE” ile gerçek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun kontrolleri:

HAREKETLER: “A, D” VEYA “SOL, SAĞ OK TUŞLARI”
JUMPING: “W” VEYA “ÜST OK TUŞU” VEYA “ARA ÇUBUĞU”
SHIRLEY: “1” VEYA “NUM1”
SHAUN: “2” VEYA “NUM2”
TIMMY: “3” VEYA “NUM3”
YENİDEN BAŞLAT: “R”
İPUCU: “H”
ÇIKIŞ: “ESC”

Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar hakkında konuşalım: Shirley ağır ağırlık kaldırabilir. Shaun ince olduğu için zıplayabilir. Timmy, dar yerlerde geçebilir ve sinsidir. Lazerler koyunlarınızı öldürür. Parlama portallarını hem tek taraflı hem de çift taraflı kullanabilirsiniz. Bu bölümde gizli çorap bularak daha fazla puan alabilirsiniz. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyun sırasında oyunu duraklatabilir, mevcut oyunu yeniden başlatabilir ve ipuçlarını kullanabilirsiniz. Serinin ilk oyununu oynamak istiyorsanız web sitemize göz atabilirsiniz. En iyi oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler! Bedava Home Sheep Home 2: Uzayda Kayıp oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
dafo

aga be

Mayıs 10, 2021
ercankbr

agam b

Kasım 12, 2021
Ayberk

aga beee 🙁

Aralık 5, 2021
Anonim

Geçmiyo bölüm

Kasım 13, 2023
Anonim

türküm

Ocak 6, 2024
Anonim

bölmü geçmiyor iki seferdir farklı yerlerden giriyorum yinede olmuyor

Ocak 24, 2024