talking tom and dog oyunu oyna

Talking Tom and Dog Oyunu Nasıl Oynanır?

Talking Tom and Dog oyunu oyna. Mobil platformlarda büyük itibar kazandıran arkadaşınız Tom, nereye giderseniz gidin her zaman yanınızda olacak ve size bu en keyifli oyunda sizi bilgisayar arkadaşlığı olarak tutacak. Bu düzenlemede Konuşan Tom olarak adlandırılan, bir yandan arkadaşlarınız olacak, tek başına kaldığınızda, diğer yandan, kahkahalara boğacaksınız.

Oyun, oyunun herhangi bir yerine tıklamaya gerek kalmadan otomatik olarak açılacaktır. Ancak, ilk açılışta kamera ve ses için sizden izin istenecektir. “İZİN VER” düğmesini tıklayarak gerekli izinleri verebilirsiniz. Tom söylediğiniz her şeyi tekrarlayacak, yanında küçük köpek yavrusu arkadaşıyla birçok farklı mizah yapacak.

Oyun sırasında, Tom sırasıyla ekranın altında bulunan soldan sağa düğmeler, köpek yavrusu doğru ateş yapabilir, üst kaçak yaparken saldırdırabilir, aşağıda bulunan televizyon ekran görüntüsünü açabilir ve yapabilirsiniz Tom’a doğru köpek saldırısı. En komik ve favori oyunlar için web sitelerimize göz atmayı unutmayın. Yeni çıkan oyunlara çok kolay ulaşan ilk kullanıcı olun; web sitemizi sık kullandıklarınız haline getirerek. Konaklamanızın tadını çıkarın! Bedava Talking Tom and Dog oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.