web analytics

Fall Guys Oyunları

TÜM OYUNLAR

Fall Guys oyunları, dünyanın her yerinden oyuncu kalabalığının üstünlüklerini kanıtlamak için toplandığı ve farklı görünümlere sahip havalı karakterler olarak oynadığı popüler bilgisayar oyunu Fall Guys’a dayanmaktadır! Birlikte çevrimiçi oynuyorlar ve engelli parkurda çılgın bir yarışta yarışıyorlar. Cevherden sonra çeşitli, tuhaf engellerle savaşırlar, zorlu rakiplerle mücadele ederler ve yenilmez fizik yasalarının üstesinden gelirler. Oyun sadece bir kazanan olana kadar sürer! Kazanmak için her oyuncunun haysiyetini unutması ve tacı almak için eğlenceli bir yarışa hazırlanması gerekecek!

“(Fall Guys)” oyun bölümünde, her oyuncu, 30’dan fazla çevrimiçi katılımcıyla bir dizi gülünç mücadeleye ve çılgın engel kurslarına kendilerini kaptırmak için kendileri için iyi bir oyun seçebilir! Diğer oyuncularla koşmak, zıplamak ve eğlenmek, tam bir karmaşa yaratmak, işte bu gerçekten harika! Her biri turlara bölünmüş maç üstüne maç oynayın. Her turda, oyuncuların belirli bir görevi tamamlaması gereken birkaç mini oyun vardır. Koşullar farklıdır, örneğin: bitiş çizgisine diğer oyunculardan önce ulaşmak, seviyede en uzun süre kalmak, bitiş çizgisine ilk ulaşmak vb.

Her Fall Guise oyununda farklı koşullar, farklı haritalar ve farklı engeller var, bu yüzden sıkılmayacaksınız. Bir oyun seçin, karakterinizi özelleştirin, bir oyun takma adı girin, görünümleri seçin ve gidin!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin